هند می تواند چین را به عنوان مقصد اصلی تجارت و سرمایه گذاری برای مشاغل انگلستان جایگزین کند – RT Business News

انتظار می رود بین انگلستان و هند رو به رشد باشد ، زیرا مشاغل انگلیس به دنبال گزینه های جایگزین برای چین هستند. این مطابق شورای انگلیس و هند (UKIBC) است.

نخستین مدیرعامل این گروه هندوستان ، جیانانت کریشنا ، در مصاحبه ای با مطبوعات مطبوعات هند گفت: مشاغل انگلستان بسیار مایل به پشتیبانی از مأموریت ‘Aatmanirbhar Bharat’ (اعتماد به نفس هند) هند هستند.

“انگلیس و هند شروع به جستجوی فرصت هایی می کنند که از احساسات تجاری در سراسر جهان ناشی می شود تا بتوانند احتمالات زنجیره تأمین تولید را به عنوان گزینه های دیگر برای چین کشف کنند.” او گفت.

خبر مرتبط  نظرسنجی ها نشان می دهد که فعالیت تولید چین با سریعترین سرعت در طی یک دهه افزایش می یابد - RT Business News

کریشنا خاطرنشان کرد: صنایع انگلیس در بخشهای مختلف سرمایه گذاری طولانی در هند دارند و این کشور برای تجارتهایی که به دنبال کشف مقصد های جایگزین برای زنجیره تامین جهانی خود هستند ، یک پیشنهاد فزاینده جذاب است. “علاوه بر این ، مشاغل انگلستان به هند به عنوان پایه ای افزایشی برای تولید و تحقیق و توسعه نگاه می کنند.” او گفت.
همچنین در rt.com
“هند در انتظار همه شما است”: نخست وزیر مودی می گوید “درها باز هستند” برای سرمایه گذاری شرکت ها در سراسر جهانخبر مرتبط  خداحافظی از جهانی شدن در حالی که "عصر بی نظمی" در راه است - Deutsche Bank - RT Business News

رئیس اجرایی توضیح داد که بین نیازهای هند و پیشنهادهای انگلیس تلافی زیادی وجود دارد و گفت: شنیدن این نکته که بسیار ناراحت کننده بود نخست وزیر نارندرا مودی ، مرکزیت بخش هایی از قبیل ساخت ، زیرساخت ها ، انرژی ، داروسازی ، فضا و دفاع را بسیار برجسته می کند. همکاری جهانی “اینها همه زمینه های همکاری هند و انگلیس در ایجاد” اتمانیربار بهارات “، که مورد حمایت رکورد قدرتمند هر دو کشور در فن آوری و نوآوری است ، قرار دارد.”

وی تأكید كرد: با توجه به ایجاد روابط تجاری جدید انگلیس با جهان به سال 2021 و هندوستان خود را به عنوان یك بازیگر مهم جهانی تأسیس كرد ، این كشور آسیای جنوبی اولویت اصلی تجارت و سرمایه گذاری دولت و تجارت انگلیس است.

خبر مرتبط  چین ممکن است به عنوان اشتهای جهانی برای افزایش فلز ، قرارداد مس با ارزش یوان را در بورس شانگهای آغاز کند - RT Business News

تجارت انگلستان و هند 15-20 میلیارد دلار در سال های 2019-20 ، در مقایسه با 16.87 میلیارد دلار در سال مالی قبلی بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید