هند می تواند سریعترین رشد اقتصادی آسیا در سال 2021 باشد – Nomura – RT Business News

به گفته کارگزاری ژاپنی Nomura ، که گفته است این کشور در آستانه بهبود دوره ای قرار دارد و می تواند سریعترین رشد اقتصادی آسیا باشد ، انتظار می رود اقتصاد هند سال آینده 9.9 درصد رشد کند.

به گفته سونال وارما ، اقتصاددان ارشد نامورا در هند ، احتمالاً خطرهای کوتاه مدت بروز همه گیر رشد اقتصادی این کشور را در سال 2021 از بین نخواهد برد ، بنابراین پیش بینی می شود چین (رشد تولید ناخالص داخلی 2021 در حدود 9 درصد) و سنگاپور (در 7.5 درصد) تحت الشعاع قرار گیرد. در آن دوره

خبر مرتبط  قبوله یا نه؟ Boom Bust به بررسی حماسه Brexit و آنچه در آینده می آید - RT Business News

چشم انداز مثبت Nomura پس از نزدیک به دو سال ارائه می شود که طی آن رشد منفی هند کرده است.

“ما پیش بینی می کنیم رشد تولید ناخالص داخلی در Q1-2021 (2/1 درصد) در قلمرو منفی باقی بماند ، در Q2 تا 32،4 درصد در اثرات پایه افزایش یابد ، قبل از اینکه در Q3 به 10،2 درصد و در Q4 4/6 درصد کاهش یابد. به طور کلی ، ما انتظار داریم رشد تولید ناخالص داخلی به طور متوسط ​​9.9 درصد در سال 2021 در مقابل -7.1 درصد در سال 2020 و 11.9 درصد در سال مالی 22 (سال منتهی به مارس 2022) در مقابل -8.2 درصد در سال مالی 21 باشد. “ Sonal Varma را در Nomura’s Asia 2021 Outlook نوشت.

خبر مرتبط  "منطقه یورو در چهارراه" به عنوان پیشرفت اقتصادی رشد Covid-19 را متوقف می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
هزینه های مصرف کننده هند برای بازگشت به رشد در سال 2021 – فیچبر اساس این گزارش ، سریعترین رشد اقتصادی می تواند چالشهای خاص خود را داشته باشد. نومورا گفت ، یک نگرانی اساسی در سال 2021 و بعد از آن ، نتیجه بهبودی K شکل است که تاکنون دیده شده است. سرعت کندتر بهبود در بخش غیررسمی به معنای بهبود بیکاری است و می تواند منجر به کاهش درآمد سرانه ، نابرابری بیشتر و غیره شود.

خبر مرتبط  گلدمن ساکس بهترین عملکرد در دهه گذشته را به عنوان سود تعهد پذیری بیش از دو برابر در سه ماهه آخر سال 2020 نشان می دهد - RT Business News

“به دلیل عدم ایجاد شغل ، دوام چرخه می تواند در زمین متزلزل باشد. با این حال ، برای سال 2021 ، ما اعتقاد داریم که خطرات نسبت به رشد اقتصادی و تورم نسبت به اجماع و پیش بینی های RBI (بانک ذخیره هند) متمایل به یک تعجب صعودی هستند “ گفت نامورا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید