هند ممکن است بی سر و صدا Huawei و سایر فروشندگان چینی را از شبکه مخابراتی خود خارج کند – RT Business News

به نقل از فایننشال تایمز ، هوآوی و ZTE ممکن است با حرکت در دهلی نو به دنبال تحریم تأمین کنندگان چینی ها پس از درگیری های مرزی کشنده روابط بین دو کشور ، بازار سودآور هند را از دست دهند.

براساس این گزارش ، برخلاف برخی از ملل دیگر که نظارت بر فروشندگان چینی را سخت کرده اند ، دولت هند نمی خواهد ممنوعیت رسمی علیه شرکت های خاص صادر کند. منابع صنعتي و دولتي به اين شركت گفتند كه به جاي اعمال محدوديت هاي رسمي كه ممكن است واكنش عصباني را از سوي پكن برانگيزد ، مقامات هند فقط توصيه كردند از استفاده از تجهيزات چيني در سرمايه گذاري هاي آتي از جمله در شبکه هاي 5G اجتناب كنيد.

خبر مرتبط  بازگشت قیمت اکنون قابل مشاهده است زیرا ارزش روبل زیر 70 دلار است - RT Business News
همچنین در rt.com
اکنون هواوی چین بزرگترین سازنده تلفن های هوشمند در جهان استیک مدیر اجرایی صنعت به FT گفته است که دولت این مسئله را روشن کرده است که نمی خواهد تجهیزات توسعه یافته به چین را اجازه دهد ، و افزود که این طور است “واقعاً بازی تمام شد”

این حرکت نوبت به هواوی تبدیل شده است ، که اجازه داشت در آزمایش های 5G در دومین بازار بزرگ جهان همراه با 850 میلیون کاربر در اوایل سال جاری شرکت کند. دولت هند قبلاً هرگونه آزمایش از شبکه های نسل بعدی را که شامل فروشندگان چینی است ، مسدود کرده است.

خبر مرتبط  اقتصاد هند ممکن است در اواخر بحران کورو ویروس کاهش یافته است - RT Business News
همچنین در rt.com
جنگ 5G: چین می تواند نوکیا و اریکسون را در پاسخ به ممنوعیت اتحادیه اروپا در مورد هواوی مجازات کندتحریم غیررسمی ممکن است برای برخی از اپراتورهای هندی که با هواوی ، یکی از پیشروترین تامین کنندگان تجهیزات ارتباطات جهانی ارتباط برقرار می کنند ، سردرد شود. به عنوان مثال ، شرکتهایی مانند Bharti Airtel ، Vodafone و BSNL متعلق به دولت به تجهیزات هواوی وابسته اند و مشخص نیست که اگر بخواهند جایگزین تأمین کننده چینی شود ، چقدر هزینه خواهند کرد.

خبر مرتبط  هند بررسی ضد انحصاری سو intoاستفاده ادعای Google در بازار تلویزیون های هوشمند را آغاز می کند - گزارش - RT Business News

دهلی نو از مدتها پیش در مورد اقدام علیه هواوی به ویژه پس از یک ایستادگی نظامی در امتداد مرز مورد مناقشه در هیمالیا که در آن 20 سرباز هندی کشته شدند ، شایعه شده است. پس از درگیری ، دولت هند موضع خود را در برابر برنامه های چینی سخت تر کرد و حدود 60 نفر از آنها را از جمله خدمات محبوب مانند TikTok و WeChat مسدود کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید