هند ممکن است به زودی به مرز بعدی خودروی تسلا – الون ماسک – اخبار تجاری RT تبدیل شود

ایلون ماسک ، مدیر عامل تسلا ، اشاره کرده است که برترین سازنده اتومبیل برقی در جهان می تواند به محض سال 2021 وارد بازار بزرگ اتومبیل هند شود.

“مطمئنا سال آینده. با تشکر از انتظار ، “ ماسک در توییتر در پاسخ به پستی با عکس یک تی شرت همراه با پیام گفت: “هند تسلا را می خواهد.”

این توییت از یک حساب کاربری به نام Tesla India Club گفته شده است ، “سلام ایلون ، فقط فکر کرد که ما می خواهیم این را اینجا بگذاریم. ما منتظر می مانیم و امیدواریم به زودی برای ورود هند تسلا امیدوار باشیم. دوست دارم از پیشرفت در این زمینه مطلع شوم. “

تسلا پیش از این ابراز امیدواری کرده بود که به بازار هندوستان وارد شود ، در حالی که ماسک در سال 2019 وعده داده بود که شرکت او از سال جاری وارد بازار خودرو هند خواهد شد.

در سال 2014 ، CIO سابق تسلا ، Jayaprakash Vijayan ، از برنامه های خود برای راه اندازی شبکه توزیع در این کشور خبر داد. با این حال ، سیاست مالیات هند و هزینه های بالای واردات مانع از برداشتن گام برندهای برجسته خودروهای برقی در جهان شد.

خبر مرتبط  میلیاردر جیمی دیمون می گوید مالیات بر ثروت تقریباً غیرممکن است - اخبار تجاری RT

دو سال پیش ، آناند ماهیندرا ، مدیرعامل گروه چند ملیتی هند ماهیندرا گروه ، از تسلا برای ایجاد پایگاه در این کشور دعوت کرد.

دولت هند به رهبری نخست وزیر نارندرا مودی پیشنهادی را در مارس 2019 با هدف اجرای یک سیاست دوستدار محیط زیست به نام “تصویب سریعتر و ساخت وسایل نقلیه الکتریکی در هند مرحله دوم” تصویب کرد.

خبر مرتبط  بیشتر بنگاههای آمریکایی نمی خواهند فعالیتهای مربوط به همه گیر در چین را خاموش کنند - RT Business News

بازار هند برای تسلا امیدوار کننده به نظر می رسد ، اما این کشور هنوز از چین همسایه ، جایی که تولید کننده اولین تأسیسات تولیدی خود را در خارج از ایالات متحده راه اندازی کرد ، عقب است. گزارش شده است که هند تا پایان سال 2017 فقط 425 امتیاز شارژ در دسترس عموم داشته است.

خبر مرتبط  در صورت عدم موفقیت دولت ، رستوران ها می توانند شلوغ شوند و میلیونها نفر را بدون شغل ترک کنند ، یک سرآشپز برنده جایزه به Boom Bust می گوید - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید