هند تلاش های خود را برای فریب شرکت های خارج از چین افزایش می دهد – RT Business News

یک مقام بلندپایه دولت در هند گفت: سیاستگذاران ارشد هند بحث و گفتگو را در چارچوبی آغاز کرده اند که سرمایه گذاران جهانی را به دنبال تغییر تولید به کشور آسیای جنوبی جذب می کند.

“این مورد نیاز است زیرا شرکت های چند ملیتی که به دنبال جابجایی از چین به هند هستند ، برای یکسان سازی عملیات در نقاط مختلف ، قوانین مرکزی قابل انعطاف را براساس قوانین ایالتی ترجیح می دهند.” این مقام به روزنامه گفت.

ایالت های اوتار پرادش ، مادیا پرادش و گجرات دستورات اجرایی را صادر کرده اند که مؤسسات جدید را از بسیاری از قوانین کار معاف می دانند. بنابراین ، به مشاغل آنجا اجازه داده شده است که به عنوان بخشی از اصلاحات ، ساعات کار را از 8 تا 12 ساعت در روز تمدید کنند.

خبر مرتبط  چین برای سو Googleاستفاده احتمالی از بازار Android ، از Google تحقیق می کند - گزارش - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
هندوستان اعلام کرد هند برای صدها شرکت آمریکایی که واشنگتن می خواهد از چین فرش قرمز بگذارد – گزارش می دهدمشاوره با ذینفعان بلافاصله پس از اعلام دولت مبلغ 266 میلیارد دلار بسته دلخواه Covid-19 توسط وزارت کار آغاز شد.

“صنعت از دولت خواسته است كه یک اکوسیستم درست برای کارفرمایان ایجاد کند تا ضمن حفظ سلامتی کارگران ، رشد کند.” یک شخص نامشخص با این موضوع به ET گفت و افزود که محدود کردن معافیت از قوانین کار فقط در مؤسسات جدید (همانگونه که توسط برخی ایالتها پیشنهاد شده است) توجیه پذیر نبود.

خبر مرتبط  چین متعهد شده است که با وجود افزایش درگیری ، به معامله تجاری با ایالات متحده بپردازد - RT Business News

براساس نظر آگاهانه دیگر ، یکی از پیشنهادهایی که مورد بررسی قرار می گیرد ، سرعت بخشیدن به اقدامات اصلاحات است.

“برای تصویب آیین نامه کار می توان مسیر نظم را اتخاذ کرد ،” این مقام گفت
همچنین در rt.com
سرمایه گذار افسانه ای مارك مبیوس – هند باید “درهای گسترده ای” را به روی فرصتهای سرمایه گذاری دور از چین باز كنددر اوایل ماه جاری رسانه ها گزارش دادند که دولت هند با پیشنهاد جابجایی از چین به بیش از 1000 شرکت آمریکایی رسیده است. در بین این شرکت ها تولید کنندگان تجهیزات پزشکی ، واحدهای فرآوری مواد غذایی ، منسوجات ، چرم و سازندگان قطعات خودرو بودند.

خبر مرتبط  طلا ممکن است به 5000 دلار در هر اونس برسد - RT Business News

بنا بر گزارش ها ، دهلی نو پیشنهاد کرده است قوانین مالیاتی و کار را کاهش داده و امکان دسترسی آسان تر به زمین را فراهم کند. مقامات به این شرکت ها گفتند که هند از نظر تأمین زمین و نیروی کار ماهر و ارزان قیمت اقتصادی تر از آن است که اگر به ایالات متحده یا ژاپن برگردند ، حتی اگر هزینه های کلی هنوز بالاتر از چین باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید