هند به عنوان سریعترین اقتصاد بزرگ جهان در سال 2021 از چین پیشی می گیرد – RT Business News

براساس داده های شرکت تحلیلی GlobalData ، هند از اوایل سال جاری و با هزینه همسایه چین که برای دو سال متوالی در رده های بعدی قرار دارد ، وضعیت خود را به عنوان سریعترین اقتصاد جهانی بازیابی خواهد کرد.

این شرکت مشاوره مستقر در لندن انتظار دارد اقتصاد هند امسال به سرعت از رکود فنی فعلی خود بهبود یابد و 9.7 درصد رشد کند ، سریعتر از سایر اقتصادهای بزرگ در سراسر جهان. پیش بینی می شود چین رشد 8.6 درصدی را تجربه کند.

خبر مرتبط  خطوط هوایی بریتیش ایرویز با افزایش محدودیت های Covid-19 ، باعث افزایش ضرر در سفر می شود - اخبار تجاری RT

گزارش شده است که رشد هند با سرمایه گذاری مستقیم خارجی قابل توجهی که در ماه های اخیر مشاهده کرده است و همچنین بسته محرک اقتصادی 266 میلیارد دلاری که در ماه مه توسط دولت تصویب شده است ، کمک می کند تا به اقتصاد کمک کند تا از تأثیر همه گیر ویروس کرونا حمایت کند.
همچنین در rt.com
UBS می گوید هند سریعترین جهش اقتصادی را در آسیا شاهد استخبر مرتبط  سرگرمی های ثروت جف بزوس نزدیک به 200 میلیارد دلار - RT Business News

علاوه بر این ، کاهش اخیر موارد Covid-19 در سراسر کشور همراه با احیای مجدد تقاضا در طول فصل جشن نیز به عنوان نشانه های آشکار بهبود اقتصادی بالقوه دیده می شود.

به گفته این شرکت ، کمپین واکسیناسیون سراسری علیه ویروس کرونا که در اوایل ماه جاری آغاز شده است ، قرار است بخشهای آسیب دیده از جمله حمل و نقل ، مهمان نوازی و سرگرمی را در مسیر بهبود قرار دهد.

خبر مرتبط  گازپروم روسیه خسارات گسترده ای را برای کاهش قیمت انرژی و استهلاک روبل برای سال 2020 ثبت کرد - RT Business News

“کاهش محدودیت ها ، همراه با محرک های مالی عظیم دولت ، منجر به عملکرد بسیار بهتر شاخص مدیران خرید – تولید و خدمات از آگوست 2020 شده است ،” Gargi Rao ، تحلیلگر تحقیقات اقتصادی در GlobalData ، به نقل از Quartz India ، گفت:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید