هند به دنبال ذخیره نفت در ایالات متحده برای کاهش خطرات تأمین است – RT Business News

سومین واردکننده بزرگ نفت در جهان ، هند ، در نظر دارد از امکانات ذخیره سازی در ایالات متحده و سایر مکانهای تجاری مناسب برای کاهش خطرات تأمین خود استفاده کند.

“ما همچنین در حال بررسی امکانات ذخیره سازی نفت خام در خارج از کشور در ایالات متحده و سایر مکانهای تجاری مناسب هستیم” به نقل از The Economic Times ، دارمندرا پرادان ، وزیر نفت هند گفت.

هند سالها به دنبال تنوع بخشیدن به نفت خام خود فراتر از تامین کننده اصلی سنتی خود ، خاورمیانه است که حدود 80 درصد از واردات نفت هند را تشکیل می دهد.

پرادان در کنفرانس مجازی کنفرانس امنیت انرژی 2020 گفت: هند اخیراً برای تهیه نفت دراز مدت با ایالات متحده ، روسیه و آنگولا معامله کرده است تا منابع تأمین خود را متنوع کند.

خبر مرتبط  هشدار سازمان ملل هشدار می دهد که بیماری همه گیر کویدید می تواند بیش از یک میلیارد نفر را در سراسر جهان به فقر شدید برساند - RT Business News

“دیپلماسی انرژی و همسویی آن با سیاست خارجی و سیاست های نیرومند انرژی در 6 سال گذشته نتایج ملموس و اساسی در افزایش امنیت انرژی هند به ارمغان آورده است. با تنوع بخشیدن به منابع خود از هیدروکربن ها ، اکنون بیش از 30 کشور نفت خام تهیه می کنیم. “ وزیر گفت.
همچنین در rt.com
چگونه عمده نفت هند از اکسون بزرگتر شدهند و ایالات متحده در ماه ژوئیه توافق نامه اولیه ای را امضا کردند تا گزینه های هند برای ذخیره نفت در سایت های ذخیره سازی ایالات متحده را بررسی کند.

خبر مرتبط  افزایش قیمت طلا به عنوان coronavirus اقتصاد جهانی را لرزاند - RT Business News

امسال هند با بهره گیری از قیمت پایین نفت در ماه های آوریل و مه ، ذخایر استراتژیک نفت خود را پر کرده است.

هند در اوایل سال جاری از قیمت بسیار پایین نفت خام برای افزایش ذخایر استراتژیک نفت خود استفاده کرد نفت با 19 دلار در هر بشکهبا صرفه جویی در حدود 700 میلیون دلار آمریکا ، وزارت نفت و گاز طبیعی هند گفت هفته گذشته

بیشتر بخوانید: آیا هند واقعاً می تواند عرضه نفت به چین را متوقف کند؟

“هند با بهره گیری از قیمت پایین نفت خام در بازار بین المللی ، 16.71 میلیون بشکه (mbbl) نفت خام را در آوریل – مه 2020 خریداری کرد و هر سه ذخایر استراتژیک نفت ایجاد شده در ویشاخاپاتنام ، منگالور و پادور را پر کرد” وزارت در بیانیه ای گفت.

خبر مرتبط  هند بررسی ضد انحصاری سو intoاستفاده ادعای Google در بازار تلویزیون های هوشمند را آغاز می کند - گزارش - RT Business News

میانگین هزینه ای که هند در ماه آوریل و مه نفت خام خریداری کرده است 19 دلار در هر بشکه بود ، در حالی که قیمت نفت در هر بشکه در ژانویه 2020 هر دلار 60 دلار بود. به لطف ارزانترین نفت در سالهای ابتدای سه ماهه دوم ، هند 685.11 میلیون دلار پس انداز کرد. وزارت گفت: در مورد لایحه واردات نفت خام خود.

این مقاله در اصل در تاریخ منتشر شد Oilprice.com