هند بسیار ارزان قیمت نفت خام آمریکایی را خریداری کرد ، اما مکان هایی برای ذخیره آن وجود ندارد – RT Business News

وزیر نفت هند هند ، دارمندرا پرادان گفت: این کشور آسیای جنوبی به دنبال ذخیره برخی از نفت خام ارزان قیمت در امکانات ایالات متحده است زیرا ذخیره محلی آن هند پر است.

وی گفت که سومین مصرف کننده و وارد کننده بزرگ نفت جهان در حال حاضر 5.33 میلیون تن ذخیره استراتژیک خود را پر کرده است و تا نه میلیون تن نفت را در کشتی های مناطق مختلف جهان پارک کرده است.

“اگر ما می توانیم بخشی از سرمایه گذاری خود را در کشور دیگری ذخیره کنیم ، در حال بررسی برخی از فرصت ها هستیم. اگر ما می توانیم مقداری از روغن ارزان قیمت را ذخیره کنیم ، در ایالات متحده آمریکا امکان بررسی می کنیم.” پرادان به CNBC گفت.

خبر مرتبط  ALROSA پیشرو در تولید جهانی الماس در میان بیماری همه گیر Covid-19 - پوتین - اخبار کسب و کار RT

ماه گذشته ، استرالیا اعلام کرد که می تواند در ابتدا با خرید نفت خام برای ذخیره در ذخیره استراتژیک نفت آمریكا ، از ذخایر نفت اضطراری ایجاد كند تا از قیمت های پایین نفت استفاده كند.
همچنین در rt.com
هند تلاشهای خود را برای فریب شرکتهای خارج از چین افزایش می دهدبه گفته پرادان ، پالایشگاههای هندی قبلاً مخازن و خطوط لوله تجاری خود را با سوخت و روغن تصفیه شده پر کرده اند. روغن ذخیره شده و محصولات مرتبط با آن حدود 20 درصد از نیازهای سالانه کشور را تشکیل می داد. هند بیش از 80 درصد از نیازهای نفتی خود را وارد می کند.

خبر مرتبط  بازارهای سهام جهانی در میان ترس فزاینده از تجدید حیات Covid-19 در حال سقوط هستند - RT Business News

وی با بیان اینكه هند مایل به مشاركت سرمایه گذاران جهانی در ساخت این تسهیلات است ، در نظر دارد كه برای ایجاد ظرفیت ذخیره سازی استراتژیك جدید ، 6.5 میلیون تن ظرفیت ایجاد كند.

بیشتر بخوانید: Covid-19 ممکن است به امید هند برای تبدیل شدن به نیروی پیشرو اقتصادی جهان پایان دهد ، پروفسور وولف به Boom Bust می گوید

تقاضای سوخت در هند تقریباً در ماه آوریل به پایین ترین سطح خود از سال 2007 به نصف رسیده است زیرا خاموشی در سراسر کشور برای مبارزه با گسترش Covid-19 فعالیت اقتصادی را فلج کرده است.

خبر مرتبط  سرمایه گذاری های آلمان در روسیه علی رغم بحران همه گیر و تحریم های غرب دوباره در مسیر خود قرار گرفت - اخبار تجاری RT

پرادان با اشاره به اینکه در ماه ژوئن میزان مصرف سوخت به همان سطح ژوئن 2019 باز خواهد گشت ، گفت: تاکنون در ماه مه ، تقاضای بنزین و دیزل هند حدود 60 تا 65 درصد از آنچه در ماه مشابه سال گذشته بود ، است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید