هند برنامه ای برای افزایش صادرات خودرو در 5 سال آینده تهیه کرده است – گزارش – RT Business News

بنا بر گزارش ها ، دولت هند یک طرح تشویقی برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی و تولید کنندگان قطعات در اختیار دارد تا سهم بیشتری در بازار جهانی اتومبیل به دست آورد.

در تلاش برای دادن “فشار بزرگ” رویترز با استناد به منابع دولتی گفت كه بخش كلیدی كه توسط همه گیر كروناویسی فلج شده است ، وزارت صنایع سنگین (DHI) با برنامه تحریك 5 ساله ارائه كرده است. پیشنهاد اولیه توسط گروه های صنعت محلی در حال بررسی است.

دولت برای اتومبیل ها با ذینفعان مختلف درگیر شده است. ما باید ببینیم در زمینه جهانی چه کارهایی باید انجام شود. “ رویترز به نقل از یکی از مقامات گفته است.
همچنین در rt.com
هند در پی درگیری کشنده مرزی ، واردات محصولات آمریکایی ساخته شده در چین را مسدود کردخبر مرتبط  عربستان سعودی می خواهد به روسیه فشار بیاورد ... اما آیا به جای آن می تواند به خود آسیب برساند؟ - اخبار تجاری RT

هنوز مشخص نیست که شرکت ها از دولت وجوهی دریافت می کنند یا از معافیت مالیاتی برخوردار خواهند شد زیرا اشکال سود آن مشخص نشده است. یک مقام مسئول گفت: یکی از پیشنهادات پیشنهاد می کند که به شرکت ها مزایایی با فاصله بین تسهیلات خود و مقصد فروش برای جبران هزینه های بالاتر برای انبارداری و لجستیک اختصاص دهد ، در حالی که دیگری گفت: این اقدامات می تواند تولید مدل های خاص خودرو را هدف قرار دهد.

بیشتر بخوانید

اگرچه جزئیات ابتکار عمل نهایی نشده است ، از قبل فهمیده شده است كه شركتها باید شرایط لازم را برای واجد شرایط بودن برای مشوق های پیشنهادی فراهم كنند.

خبر مرتبط  مسک با فروش شلوارک کوتاه ساتن قرمز - تسلا فروشندگان کوتاه مدت تسلا را مسخره می کند - RT Business News

پیش بینی می شود حداقل آستانه درآمد و سود عملیاتی برای تولید کنندگان خودرو 100 میلیارد روپیه (1.3 میلیارد دلار) و 10 میلیارد روپیه (131 میلیون دلار) تعیین شود. سطح هدف برای سازندگان قطعات خودرو تقریباً پنج برابر کمتر است. علاوه بر این ، شرکت ها باید در چندین کشور خارج از هند حضور داشته باشند و در تحقیقات شرکت کنند.

برخی از تحلیلگران خاطرنشان كردند كه دهلی نو باید شرایط را برای بازیگران صنعت خودرو به حداقل برساند زیرا این طرح بلندپروازانه در شرایط سخت برای بیشتر بخشهای صنعتی به همراه تقاضا كه با شیوع coronavirus مواجه شده است ، به حداقل می رسد.

خبر مرتبط  مدیرعامل پیشین Wirecard با رسوایی ضربه به جرم جعل درآمد دستگیر شد - دادستان های آلمانی - RT Business News

هند هفتمین تولید کننده بزرگ وسایل نقلیه تجاری در سال 2018 شد و هدف از آن گسترش بیشتر بخش است. با این حال ، همه گیری ها برای جلوگیری از صادرات خودکار کشور در ابتدای سال مالی ، برنامه گسترش را متوقف کرده است. طبق یک مطالعه شورای ارتقاء صادرات مهندسی (EEPC) که به نقل از رسانه ها آمده است ، این بخش با کاهش 73 درصدی در صادرات روبرو بوده و از 852.3 میلیون دلار در ماه مه 2019 به 230.3 میلیون دلار در ماه مه 2020 رسیده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید