هند بررسی ضد انحصاری سو intoاستفاده ادعای Google در بازار تلویزیون های هوشمند را آغاز می کند – گزارش – RT Business News

گوگل غول سیلیکون ولی با پرونده جدید ضد انحصاری در هند روبرو است که در آن ادعا می شود از موقعیت سیستم عامل Android خود در بازار تلویزیون های هوشمند سو ab استفاده کرده است.

به گزارش رویترز ، به نقل از منابع ، پرونده توسط دو وکیل ضد انحصاری هند ، کشیتیز آریا و پوروشوتام آناند تشکیل شده است.

یکی از منابع گفت کمیسیون رقابت هند (CCI) Google را به ارائه پاسخ کتبی خود به این ادعاها راهنمایی کرده و این شرکت زمان بیشتری را جستجو کرده است.

این چهارمین چالش مهم ضد انحصاری گوگل در یکی از بازارهای اصلی آن است. این غول فناوری در حال حاضر با انتقاد عمومی از سوی استارت آپ های محلی هند به دلیل اعمال برخی سیاست ها و اتهامات شرکتی که به ادعای آنها لطمه ای به رشد آنها وارد کرده ، مواجه است.

خبر مرتبط  چه کلافه؟ KFC به مشتریان روسی نگت مرغ های چاپی مصنوعی چاپ شده به مشتریان روسی را ارائه می دهد - RT Business News

یکی از منابع همچنین گفت که CCI از ماه ژوئن در حال بررسی ادعاهایی است که گوگل با ایجاد موانعی برای شرکت هایی که می خواهند نسخه های اصلاح شده اندروید را برای تلویزیون های هوشمند مانند سیستم عامل Amazon Fire TV یا استفاده کنند ، اقداماتی ضد رقابتی انجام می دهد.

خبر مرتبط  نوسانات وحشی از سر می گیرد و بیت کوین به بالاترین سطح جدید خود می رسد - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
چین برای تحقیق درباره Google درباره سو abuse استفاده احتمالی Android از بازار – گزارشسازمان دیده بان ضد انحصار در صورت تشخیص شایستگی در ادعاها ، می تواند تحقیقات گسترده تری در مورد Google را صادر کند.

بر اساس داده های Counterpoint Research ، تلویزیون های هوشمند در هند محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند و در سال 2019 هشت میلیون دستگاه در این کشور فروخته شده است. از هر پنج تلویزیون هوشمند سه فروخته شده در هند مبتنی بر سیستم اندروید Google است که تقریباً 99 درصد از نیم میلیارد تلفن هوشمند هند را نیز تأمین می کند.

خبر مرتبط  HSBC بانک برتر انگلیس "راه اندازی تله" برای هواوی چین در تحقیقات آمریکا را تکذیب کرد - اخبار بازرگانی RT

گوگل همچنین با چالش های جدید ضد انحصاری در ایالات متحده روبرو شده است ، و یک تحقیق احتمالی ضد انحصاری در چین ، که قصد دارد بررسی کند آیا از سلطه سیستم عامل تلفن همراه آندروید خود برای خفه کردن رقابت استفاده می کند یا خیر. این شرکت فناوری همه اتهامات را رد می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید