هند بررسی دامپینگ برای واردات مس از مالزی ، تایلند و ویتنام را آغاز می کند – RT Business News

دهلی نو تحقیقات رسمی را در مورد واردات لوله های مسی و لوله هایی که از مالزی ، تایلند و ویتنام منشا می گیرند ، آغاز کرده است. هدف این تحقیق تعیین اینکه آیا تولیدکنندگان در آن کشورها یارانه ناعادلانه دریافت می کنند یا خیر.

به گفته وزارت بازرگانی هند ، این تحقیق که توسط اداره کل درمان های تجاری هند انجام خواهد شد ، می تواند منجر به واردات آن با عوارض جبران کننده شود. این بازرسی شامل وارداتی است که از اول آوریل 2019 تا 31 مارس 2020 ارسال شده است.

خبر مرتبط  یک مقام سابق صندوق بین المللی پول هشدار می دهد که رویداد "انفجار" می تواند DOLLAR ایالات متحده را جمع کند ، هشدار می دهد - سابق صندوق بین المللی پول هشدار می دهد - RT Business News

“این مقام همچنین طی چهار سال گذشته اطلاعات واردات گمرک کالاهای موضوعی را دریافت کرده است که نشان می دهد افزایش واردات به طور عمده از مالزی ، تایلند و ویتنام به طور کلی بیش از 90 درصد از کل واردات کالاهای موضوع را تشکیل می دهد.” وزارت بازرگانی گفت.

خبر مرتبط  جلسه OPEC + با پشتیبانی از گسترش کاهش نفت خاتمه یافت - RT Business News
همچنین در rt.com
هند به دنبال کنترل شدیدتر واردات کالاهای چینی از سایر کشورهای آسیایی استدر همین حال ، وزارت امور خارجه ویتنام به رویترز گفت که ویتنام کاملاً از قوانین سازمان تجارت جهانی (WTO) پیروی می کند.

بیشتر بخوانید: هند می خواهد تمام ذغال سنگ کک سازی و آنتراسیت که روسیه می تواند برساند

خبر مرتبط  آرامکو سعودی اکنون از عواقب جنگ شکست خورده قیمت نفت رنج می برد - RT Business News

“مسائل تجاری بین ویتنام و هند باید به طور عینی ، منصفانه و شفاف مطابق با قوانین سازمان تجارت جهانی ، و توافق نامه های تجاری دوجانبه و چند جانبه که هر دو کشور به آن پیوسته اند ، مورد بررسی قرار گیرد.” سخنگوی وزارت گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید