هند برای گسترش سرمایه گذاری دو جانبه با انگلیس معاملات تجاری مرکب می کند – RT Business News

انگلیس و هند توافق نامه خدمات مالی ، زیرساخت ها و مالی پایدار را در دهمین گفتگوی اقتصادی و مالی (EFD) بین دو کشور اعلام کردند.

پیش بینی می شود این توافق نامه ها ضمن ایجاد روابط اقتصادی به تقویت شغل و سرمایه گذاری در هر دو کشور کمک کند.

“روابط اقتصادی و مالی انگلیس با هند با چالش های جهانی که ما روبرو هستیم هرگز اهمیت بیشتری نداشته است. امروز ما با توافق نامه ای که باعث افزایش سرمایه گذاری و ایجاد و ایجاد مشاغل امن می شود ، آرزوی خود را برای روابط حتی قوی تر بیان می کنیم. “ ریشی سوناک ، نخست وزیر انگلیس گفت. وی افزود: “ما همچنین متعهد هستیم كه برای بهبود اقتصاد جهانی به عنوان یكدیگر بهبود یابیم زیرا پس از همه گیری وضعیت بهتری خواهیم داشت.”

طرفین همچنین توافق کرده اند صندوق های جدیدی را برای مدیریت بزرگترین بانک تجاری هند ، دولت ایالتی هند ، جهت هدایت سرمایه های آینده انگلیس به هند توافق کنند.

خبر مرتبط  چین متعهد شده است که با وجود افزایش درگیری ، به معامله تجاری با ایالات متحده بپردازد - RT Business News
همچنین در rt.com
هند علی رغم بیماری همه گیر COVID-19 ، بالاترین میزان ورود سرمایه را به خود دیده استطبق گفته وزیر دارایی هند نیرماالا سایتارامان ، روابط هند و انگلیس از اهمیت برخوردار است زیرا این کشورها با تولید ناخالص داخلی بیش از 5 تریلیون دلار در میان هفت اقتصاد برتر جهان قرار دارند. وی گفت: خط لوله زیربنایی ملی 1.4 تریلیون دلاری هند و شهر لندن با هم همکاری می کنند تا جریان های مالی پایدار را تضمین کنند.

خبر مرتبط  مسک با فروش شلوارک کوتاه ساتن قرمز - تسلا فروشندگان کوتاه مدت تسلا را مسخره می کند - RT Business News

دوجانبه بین هند و انگلیس در سال 2019 بالغ بر 24 میلیارد پوند (بیش از 31 میلیارد دلار) بود و هند اکنون دومین منبع سرمایه گذاری پروژه برای انگلیس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید