هند برای نجات اقتصاد از شیوع ویروس کرونا به کشاورزان خود شرط می بندد – RT Business News

دولت هند امیدهای خود را به بخش کشاورزی می بخشد تا اقتصاد کشور را که از بحران Covid-19 آسیب دیده است ، تقویت کند. مقامات می گویند ، باران های فراوان زمینه را برای یک سال دیگر رکورد محصولات فراهم کرده است.

آمار نشان می دهد درآمد روستاییان در هند همچنان پابرجا مانده است و تخمین زده می شود تولید غلات غذایی موسمی کاشته به 144.5 میلیون تن برسد. تصمیم دولت در مورد افزایش قیمت حمایت از برخی محصولات و افزایش هزینه های برنامه های اشتغال روستایی نیز از درآمد کشاورزان و کارگران حمایت کرده است.

برخی از شرکت ها تقاضای زیادی برای خدمات و محصولات خود در مناطق روستایی ، از جمله اتومبیل ، سیمان ، فولاد ، لاستیک و جواهرات گزارش کردند.

خبر مرتبط  صادرات چین دوباره منفی شده و واردات پایین ترین بحران در بحران کروناویروس - RT Business News

“با وجود Covid-19 و قفل شدن مربوط به آن ، فعالیت های کشاورزی در سراسر کشور تقریباً بی تأثیر مانده است. این امیدواری را ایجاد کرده است که تقاضای روستایی می تواند موجب بهبود اقتصادی شود. “ گفت: هند رتبه بندی و تحقیقات ، یک واحد از رتبه بندی فیچ.

در همین حال ، در مناطق شهری ، شرکت ها همچنان در تلاشند تا فروش خود را افزایش دهند زیرا این بیماری همه گیر موجبات تخریب فعالیت های تجاری ، تأثیر بر تقاضا و کمبود نیروی کار را فراهم کرده است. “ما شاهد عملکرد بازارهای روستایی و همچنین شهرهای کوچکتر هستیم که نسبتاً بهتر است” به نقل از بلومبرگ سانجیو مهتا ، رئیس هیئت مدیره و مدیر Hindustan Unilever. این شرکت محصولات خود را از طریق 8 میلیون نمایندگی در کشور به فروش می رساند و بزرگترین تولید کننده محصولات مراقبت شخصی در آسیا از نظر ارزش بازار است. این بزرگترین جهش فروش از سال 2011 تاکنون داشته است.

خبر مرتبط  تک شاخ های Silicon Valley و fracking بخشی از برنامه پولشویی فدرال رزرو هستند - گزارش Keizer RT
همچنین در rt.com
هند برای گسترش سرمایه گذاری دو جانبه با انگلیس معاملات تجاری مرکب می کندتراكتورها ، اتومبیل های سواری و وسایل نقلیه سبك تجاری با ادامه روند كاهش خرید روستایی ، تقاضای سالمی را شاهد هستند. فعالیت های ساختمانی نیز سرعت خود را افزایش داده است. “ما همچنان شاهد تقاضای بی سابقه خرده فروشی هستیم” گفت Hemant Sikka ، رئیس شرکت Mahindra & Mahindra ، ساخت تراکتور.

خبر مرتبط  همه چیز در سیاره زمین روزی با قیمت بیت کوین - Max Keizer - RT Business News روبرو خواهد شد

با این حال ، برخی از تحلیلگران می گویند ، تقاضای روستایی ممکن است نتواند کمبود تقاضای شهری را جبران کند زیرا سهم کشاورزی از ارزش افزوده ناخالص اقتصاد هند از 2012 تا 2020 بین 14.6 تا 17.8 درصد بوده است ، بر اساس رتبه بندی هند و پژوهش. هند با بیش از هشت میلیون مورد عفونت گزارش شده بعد از ایالات متحده دومین کشور مبتلا به بیماری همه گیر ویروس کرونا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید