هند برای صدها شرکت آمریکایی که واشنگتن می خواهد از چین فرش قرمز بگذارد – گزارش – RT Business News

از آنجا که تنش های تجاری بین واشنگتن و پکن افزایش می یابد ، هند تلاش های خود را برای فریب بیش از 1000 آمریکایی در خارج از چین افزایش می دهد ، بنا بر گزارش ها ، قوانین مالیات و کار را کاهش می دهد و دسترسی آسان تر به زمین را امکان پذیر می کند.

بلومبرگ به نقل از مقامات هندی گزارش داد كه در بین این شركت هایی كه دولت هند به آنها دست یافت ، تولیدكنندگان تجهیزات پزشکی ، واحدهای فرآوری مواد غذایی و منسوجات ، چرم و قطعات خودرو بودند. این گفتگوها که از ماه آوریل آغاز شده و از طریق مأموریت های خارج از کشور تنظیم شده است ، بنا بر گزارش ها ، شامل Medtronic Plc و سازنده مواد مخدر Abbott Laboratories است ، که اخیراً آزمایشات کرونویروسی “سریع” را انجام داده است.




همچنین در rt.com
خروج “Turbocharging”: ایالات متحده با درام های جنگ تجاری ضرب و شتم می کند تا زنجیره های عرضه را از چین خارج کند



خبر مرتبط  روسیه و هند برای پروژه های سرمایه گذاری مشترک در آسیا و آفریقا به هم می آیند - RT Business News

گفته می شود که مقامات هندی برای فروش این ابتکار عمل به شرکت ها گفته اند که هند می تواند در مقایسه با ایالات متحده نیروی کار ارزان تری را فراهم کند. در حالی که هزینه های کلی هنوز بالاتر از حد ممکن است اگر تولید در چین باقی بماند ، آنها قول می دادند که به برخی از قدرتها برای شیرین کردن این معامله بپردازند. به عنوان مثال ، دهلی نو می تواند تأخیر در ارائه مالیات پیشنهادی در معاملات دیجیتالی که خشم بسیاری از بنگاه های خارجی را در نظر گرفته بود ، در نظر بگیرد.

این مقامات گفتند ، دولت همچنین می تواند درخواست های خاص در مورد تغییر در قوانین کار را در نظر بگیرد. بنا بر گزارش ها ، هند برای رفع موانع دیگری كه سرمایه گذاران را در آن تردید كرده است تلاش می كند: تملك زمین طولانی و پیچیده آن. هم اکنون در حال توسعه به مساحت 461.589 هکتار – وسعت چهار هنگ کنگ یا حدود نیمی از قبرس قبرس – برای اهداف صنعتی است.

خبر مرتبط  OPEC + سرانجام در مورد کاهش تولید نفت 2021 به توافق رسید - RT Business News




همچنین در rt.com
Coronavirus متوقف نمی شود تجارت بین روسیه و چین را متوقف کند



این خبر در حالی منتشر می شود که شیوع coronavirus به جهانیان نشان داد که چقدر وابسته به چین بوده است. به ویژه ایالات متحده به دنبال راه هایی برای حذف زنجیره های تأمین خود از این کشور است که رئیس جمهور دونالد ترامپ متهم به پنهان کردن اطلاعات در مورد منبع کورو ویروس است. حملات تجدید شده واشنگتن به پکن قبلاً ترس از جنگ تجاری را برانگیخته است – تنها چند ماه پس از آنکه دو اقتصاد بزرگ جهان در آتش سوزی در ردیف تعرفه دیرینه خود قرار گرفتند.

خبر مرتبط  چین طرح اعتباری جدید و جسورانه خودروهای برقی را راه اندازی کرد - RT Business News

در حالی که ترامپ مدتهاست که از بازگشت شرکتهای آمریکایی به خاک ایالات متحده حمایت می کند ، ظاهراً رویکرد جدید بیشتر مربوط به چاله زدن چین است نه اینکه صنعت آمریکا را به خانه آورد. مقامات اخیراً به رویترز گفتند كه كاخ سفید نسبت به مشاغل آمریكایی كه به آنجا می روند مخالفت نمی كند “دوستانه تر” کشورها ، در حالیکه هند در بین آن شرکا قرار گرفته بود که دولت آمریکا با آنها همکاری می کند “اقتصاد جهانی را به جلو سوق دهید.”

به گفته وزیر امور خارجه مایك پومپئو ، این مباحث شامل راه هایی برای تغییر ساختار زنجیره های تأمین است “برای جلوگیری از وقوع دوباره چنین چیزی.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید