هند با وجود بیماری همه گیر COVID-19 ، بالاترین میزان ورود به بازار را تجربه می کند – RT Business News

وزارت و صنعت هند گفت این کشور بالاترین میزان سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) را در طول پنج ماه اول سال مالی (آوریل-آگوست 2020) دریافت کرده است.

کل ورودی های مستقیم خارجی 35.73 میلیارد دلار بود که 13 درصد بیشتر از مدت مشابه سال مالی گذشته است. «ورودی سهام مستقیم خارجی به منظور دریافت FY21 (آوریل تا آگوست ، 2020) 27.1 میلیارد دلار است. همچنین بالاترین بالاترین رقم در پنج ماه اول سال مالی است. “ به نقل از روزنامه اقتصادی تایمز ، وزارت تجارت و صنایع گفت.

خبر مرتبط  بیکاری ایالات متحده در طول بیماری همه گیر Covid-19 به 55 میلیون - RT Business News

به گفته دولت ، این روندها تأیید وضعیت هند به عنوان یک مقصد سرمایه گذاری ترجیحی در میان سرمایه گذاران جهانی است. “اقدامات انجام شده توسط دولت در جبهه های اصلاحات سیاست های مستقیم خارجی ، تسهیل سرمایه گذاری و سهولت انجام تجارت منجر به افزایش ورودی مستقیم خارجی به کشور شده است” آن گفت.

خبر مرتبط  قیمت طلا در ضعیف ترین دلار آمریکا و عدم قطعیت کاوید نزدیک به 2،000 دلار افزایش می یابد - RT Business News
همچنین در rt.com
هند با رشد چشمگیر از بحران کوید پس خواهد گرفت تا سریعتر رشد کند اقتصاد در حال ظهور – صندوق بین المللی پولدهلی نو قصد دارد سیاست سرمایه گذاری مستقیم خارجی خود را برای سرمایه گذاران مناسب تر کند و تمام موانعی را که مانع از ورود سرمایه گذاری به کشور شده است برطرف کند. “اقدامات انجام شده در این راستا طی شش سال گذشته به ثمر نشسته است ، همانطور که از حجم فزاینده ورودی مستقیم سرمایه های مستقیم خارجی به کشور مشهود است.” آن گفت.

خبر مرتبط  اقتصاد ایالات متحده تحت خرد شدن بدهی و افزایش قدرت چین رو به زوال است - ری دالیو - اخبار تجاری RT

کل سرمایه گذاری مستقیم خارجی هند در سه ماهه اول 21-2020 معادل 6.5 میلیارد دلار بود که کمتر از پیش بینی جهانی کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل (آنکتاد) است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید