هند با رشد چشمگیر از بحران کوید پس خواهد گرفت تا سریعتر رشد اقتصادی در حال ظهور را تجربه کند – صندوق بین المللی پول – RT Business News

صندوق بین المللی پول گفته است ، اقتصاد هند که به شدت تحت تأثیر همه گیری ویروس کرونا قرار گرفته است ، اگر دولت تلاش های خود را از دو طرف مالی و پولی افزایش دهد ، از “بحران وحشتناک” بهبود می یابد.

در سالانه جهانی اقتصاد چشم انداز، صندوق بین المللی پول رشد هند را برای سال مالی 2020 به منفی 10.3 درصد کاهش داده و در همان زمان گفته است که کشور احتمالاً با رشد چشمگیر 8.8 درصدی در سال 2021 بازگشت خواهد کرد.

اگر اقتصاد هند به نرخ رشد پیش بینی شده دست یابد ، می تواند سریعترین رشد اقتصادی در حال ظهور را بدست آورد و از رشد اقتصادی پیش بینی شده 8.2 درصدی چین پیشی بگیرد.

خبر مرتبط  از دست دادن دلار آمریکا در برابر "پول واقعی که طلا است" - پیتر شیف - RT Business News

به گفته رئیس بخش مطالعات جهانی اقتصاد در بخش تحقیقات صندوق ، مالهر شیام ناب ، برای حمایت از خانواده ها و شرکت هایی که تحت تأثیر همه گیر قرار گرفته اند ، کارهای زیادی باید انجام شود ، از جمله اقدامات تخفیف مالیاتی و ضمانت های اعتبار.
همچنین در rt.com
پنجمین ذخایر ارزی بزرگ جهان هند را در برابر شوک اقتصادی مهار می کند“ما فکر می کنیم که جای بازجویی و ارائه کمک مستقیم و هزینه های مستقیم بیشتر است ، که می تواند تأثیر درجه یک در جلوگیری از نتایج بدتر داشته باشد.” نبار گفت.

خبر مرتبط  هندوستان به دنبال معامله تجاری ترجیحی با اتحادیه گمرک آفریقای جنوبی است - RT Business News

وی خاطرنشان کرد که در سمت سیاست پولی ، بانک ذخیره هند (RBI) در اوایل سال بسیار تهاجمی وارد شده است. “اخیراً با کاهش نرخ بهره متوقف شده است ، از طریق این تورم ، اوج تورم که اخیراً داشته اند ، متوقف شده است ، اما ما معتقدیم که RBI می تواند کارهای بیشتری انجام دهد ، از نظر وجود فضای کاهش برای مورد نیاز است ، و ما فکر می کنیم باید این کار انجام شود زمانی که این افزایش تورم بیشتر کنترل شود. ”

بیشتر بخوانید: بدترین بحران برای اقتصاد ویران شده Covid هند – صنعت تجارت

خبر مرتبط  بازار مشاغل انگلستان با "واقعی خونین" روبرو است که بیشتر تولید کنندگان قصد دارند کارگران را اخراج کنند - RT Business News

این مقام به نتیجه رسید: “همراه با این تلاش ها ، هم از نظر مالی و هم از نظر پولی ، ما فکر می کنیم که این امر هند را در مسیر بهبودی قرار می دهد … اقتصاد هند برای شروع بهبودی از این بحران وحشتناک که اکنون تجربه می کند ، در موقعیت خوبی قرار دارد. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید