هند از شرکت های نفتی می خواهد شرکای خارجی خود را برای افزایش تولید در نظر بگیرند – RT Business News

وزیر نفت هند هند سه شنبه گفت.

“دولت حقوق اجاره معادن نفت را اعطا می کند ، اما شرکت ها باید برای به دست آوردن بازیگران فناوری جهانی ، یک مزرعه (از سهام) را در نظر بگیرند.” به نقل از رویترز ، پرادان به هندی گفت.

وزیر در یک کنفرانس مطبوعاتی برای امضای قرارداد برای هر 11 بلوک نفت و گاز ارائه شده در چارچوب پیشنهاد خرید مجوز بازسازی سطح زیرکشت (OALP) در دور پنجم صحبت کرد ، که در آن شرکت های محلی ONGC و Oil India Limited موفق به کشف و تولید شدند (E&P) بلوک.

خبر مرتبط  RT's Boom Bust بررسی کرده است که چه مشکلی در سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده و چگونگی بهتر کردن آن وجود دارد - RT Business News
همچنین در rt.com
هند می تواند بازار بعدی BREAKOUT گاز طبیعی باشدقراردادها “فعالیت های اکتشافی را تشدید می کند و تولید نفت و گاز را افزایش می دهد” پرادان در توییتر گفت.

“اصلاحات مداوم و دوستانه بازار در بخش E&P موجب افزایش سهولت انجام تجارت و اعتماد به نفس در بخش انرژی هند می شود. ما باید با رشد و سرعت نمایی ، فناوری اهرم برای تقویت تولید داخلی و کاهش وابستگی به واردات پیش برویم. “ وزیر افزود.

هند ، سومین واردکننده بزرگ نفت در جهان ، برای تأمین 80 درصد تقاضای خود به واردات نفت بستگی دارد و سالهاست که به دنبال احیای مجدد تولید نفت و گاز خود است تا به طور بالقوه وابستگی خود را به واردات نفت و گاز کاهش دهد ، تقاضا برای نفت و گاز به صورت تصاعدی افزایش می یابد.

خبر مرتبط  هر بشکه نفت Brent به سقوط خود ادامه می دهد و از سال 2001 تا پایین ترین نقطه سقوط می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
هند می تواند به اولین کشور غیر قطبی تبدیل شود که منابع قطب شمال روسیه را توسعه دهدشرکت های نفتی خارجی علاقه زیادی به مراجعه به بخش اکتشاف نفت و گاز هند نداشته اند ، بطور عمده شرکت های بزرگ دولتی هند حق کشف و استخراج منابع را دریافت می کنند.

خبر مرتبط  بانکداران "رولت مالی روسی را بازی می کنند" تا زمانی که "سر آمریکا را نکشند" - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

به گفته وزیر پرادان ، شرکت های نفتی هند برای توسعه منابع هیدروکربنی کشور با مشارکت با شرکای جدید نیاز به اتخاذ مدل های جدید تجاری دارند.

در اوایل این ماه ، وزیر همچنین از شرکت های انرژی خارجی دعوت کرد تا در پروژه های هند سرمایه گذاری کنند تا توانایی ذخیره استراتژیک نفت خود را گسترش دهد.

این مقاله در اصل در تاریخ منتشر شد Oilprice.com