هند از برنامه بلندپروازانه ای برای تبدیل شدن به قطب تولید جهانی فناوری پرده برداشت – RT Business News

وزیر فناوری گفت اندکی پس از آنکه دهلی نو از انگیزه چند میلیارد دلاری برای تولید وسایل الکترونیکی وو رونمایی کرد ، شرکت های جهانی از منابع هند از جمله فناوری اطلاعات و سرمایه انسانی استقبال می کنند.

راوی شانکار پرزاد ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفتگو با CNBC گفت: این طرح ارائه شده توسط دولت هند در اوایل این هفته با هدف ساخت کشور انجام شده است “قطب بزرگی از تولید الکترونیکی.”

“قدرت IT ، قدرت نرم ، قدرت راه اندازی ، نیروی انسانی – همه تولید کنندگان به وفور در دسترس هستند تا بتوانند از آن استفاده کنند … هر شرکتی که به دنبال انتقال به هند است ، استقبال می شود.” او گفت ، و افزود كه دهلی نو این اقدامات را تسهیل می كند.

خبر مرتبط  بیکاری هفتگی ایالات متحده به 4.4 میلیون نفر رسیده است ، که در مجموع قفل کوروی ویروس به بیش از 26 میلیون نفر رسیده است - RT Business News
همچنین در rt.com
محکومیت شدید Covid-19 در هند ، 122 میلیون نفر را از کار خارج می کندروز سه شنبه ، دولت از سه طرح به مبلغ 500 میلیارد روپیه (6/6 میلیارد دلار) رونمایی کرد تا سرمایه گذاری های قابل توجهی ، رونق تولید قطعات و از همه مهم تر ، سازندگان پیشرو گوشی های هوشمند را به کشور بیاورد. یکی از این ابتکارات برای افزایش انگیزه های چهار تا شش درصدی در فروش افزایشی کالاهایی که در طی 5 سال در داخل کشور تولید می شوند ، ایجاد شده است.

خبر مرتبط  ایالات متحده ممکن است بیش از 100 شرکت چینی و روسی را با محدودیت تجاری به دلیل ادعای روابط نظامی مورد ضرب و شتم قرار دهد - گزارش - RT Business News

این کشور مدتهاست که تلاش کرده است به قطب تولید جهانی تبدیل شود. نخست وزیر نارندرا مودی کمپین “Make in India” را برای این منظور در سال 2014 راه اندازی کرد ، و هند اخیراً در میان تشدید تنش ها بین چین و ایالات متحده ، تلاش ها را بیشتر کرد.
همچنین در rt.com
هند تلاشهای خود را برای فریب شرکتهای خارج از چین افزایش می دهدبرخی از تحلیلگران طرح های اخیراً پرده برداری را نمونه دیگری از تمایل هند برای تبدیل شدن به بدیل برای چین می دانند. با این حال ، پراساد تأکید کرد که “ساختن در هند” علیه هیچ کشوری نیست ، بلکه ملت می خواهد به یک بازیگر رقابتی در اقتصاد جهانی تبدیل شود.

خبر مرتبط  مالیات گوشت برای نجات کره زمین؟ کارشناسان بهداشت انگلیس خواستار اخذ مالیات جدید برای مواد غذایی با تأثیرات شدید محیطی - اخبار تجاری RT هستند

“وقتی ما از” ساخت هند “صحبت می کنیم ، این به معنای انزوا هند نیست. این به معنای هند است که به عنوان شریک اقتصاد جهانی در سطح جهانی رقابت می کند – دارایی هند در خدمت دارایی های جهانی ، “ پراساد گفت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید