همانطور که RT’s Boom Bust کشف کرد گزینه کار از خانه خانه های بزرگ را تقریبا خالی می گذارد – RT Business News

سانفرانسیسکو اکنون با مهاجرت گسترده کارگران فناوری به دلیل همه گیری Covid-19 دست و پنجه نرم می کند ، رهبران شهر هشدار می دهند که این امر تأثیر اقتصادی شدیدی خواهد داشت.

بوم بوست RT با جفری تاکر ، مدیر تحریریه انستیتوی تحقیقات اقتصادی آمریکا در مورد این موضوع گفتگو می کند که آینده کار از راه دور برای اقتصاد چه معنایی دارد.

خبر مرتبط  هواوی با نام تجاری با ارزش ترین چین - RT Business News

“تحقیقات متعددی که از زمان قفل همه گیر شروع شده است ، نشان می دهد که قیمت آپارتمان ها نسبت به سال گذشته حدود 25 درصد کاهش یافته است” گفت: بن سوان ، میزبان مشترک Boom Bust.

وی اضافه کرد که کارگران فنی همچنان از مکانهایی مانند سانفرانسیسکو دور می شوند ، جایی که هزینه زندگی غیر خداپسندانه است و آنها مجبور نیستند از نظر جسمی در یک دفتر کار باشند.

خبر مرتبط  گلدمن ساکس بهترین عملکرد در دهه گذشته را به عنوان سود تعهد پذیری بیش از دو برابر در سه ماهه آخر سال 2020 نشان می دهد - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=esc06RRffsI

جفری تاکر انتظار دارد یک تغییر بزرگ و چشمگیر برای کل بخش املاک و مستغلات انجام شود ، زیرا نرخ اشغال املاک تجاری و املاک مسکونی در شهرهای بزرگ بسیار کمتر است.

“من انتظار دارم یک فشار تورمی چشمگیر برای ضربه زدن به همه شهرهای بزرگ ، مانند نیویورک و شیکاگو ،” اقتصاددان گفت. “بسیاری از املاک در حالی که ما همچنان اقتصاد خود را برای بیش از 2021 بازگشایی می کنیم توسط مشاغل بزرگ ، مجامع تجاری ، احتمالاً بسیاری از شرکتهای خارجی خریداری می شوند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید