هشدار می دهد که “پدرخوانده از smart-beta” سرمایه گذاری – اصلاحات در اینجا و حباب فناوری ترک می خورد – RT Business News

هفته گذشته که صدها میلیارد دلار از بخش فناوری پاک شد ، راب آرنوت ، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره شرکت های تحقیقاتی ، گفت که تصحیح شده است و “حباب فناوری” در شرف ترکیدن است.

“ما به وضوح شاهد اصلاح هستیم” او با اشاره به سهام FANG + گفت [Facebook, Amazon, Netflix, Google parent Alphabet, and Microsoft, among others] اخیراً ضرب و شتم کرده “شاخص FANG + فقط در مدت یک و نیم روز 11 درصد کاهش داشت” به نقل از اخبار مالی ، آرنوت افزود.

هفته گذشته ، تحت سلطه فناوری Nasdaq Composite شاهد بدترین افت از دوره منتهی به 20 مارس و اولین افت پس از 5 افزایش متوالی بود. بورس اوراق بهادار آمریکا روز دوشنبه برای تعطیلات روز کارگر تعطیل بود.

خبر مرتبط  علیرغم کاهش تاریخی تولید ، بازار نفت قبل از ماه ژوئن شاهد بهبودی نخواهد بود - RT Business News

“این یک حباب است ،” آرنوت گفت. “حباب ترکید. FANMAG [Facebook, Amazon, Netflix, Microsoft, Apple, and Google – Ed.] حباب نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. “

وی در مورد سهام اپل که روز جمعه با کاهش 10 تا 20 درصدی نسبت به بالاترین قیمت اخیر وارد قلمرو اصلاح شد ، گفت: “در اوج های اخیر ، ارزش اپل بیش از کل شاخص FTSE بود. به عبارت دیگر ، ارزش یک سهم بیش از کل اقتصاد انگلیس بود که در معاملات عمومی انجام می شد. “
همچنین در rt.com
داو جونز 1000 واحد افت کرد: ترامپ سرزنش فاکس نیوز در بازارهای ایالات متحده با فروش سهام سهام فناوریخبر مرتبط  بیکاری در ایالات متحده به بیش از 30 میلیون دلار افزایش یافته است ، زیرا اقتصاد ویرانگر کرون ویروسی - مجله RT Business News

آرنوت افزود: “این یک شرکت خارق العاده با محصولات عالی و مدیریت عالی است. اما در دهه های آینده سود بیشتری برای سهامداران خود از کل بورس اوراق بهادار لندن نخواهد داشت. ”

در اوایل این ماه ، او گفت که قفل قفل های اجباری همه گیر دامن زده است “حباب های دارایی” که درد را پایین می آورد خط. وی افزود: “موضوعات مهم قفل و در نتیجه تریلیون میلیارد دلار حباب دارایی های محرک مالی و مالی است. قفل شدن باعث تلفات انسانی شده است که آسیب ویروس را کوتاهی می کند. “ او گفت.

خبر مرتبط  بازارهای اروپایی نگرانی های مربوط به محرک اتحادیه اروپا و تأخیر در مصرف داروی کروناویروس را غرق می کنند - RT Business News

مدیر صندوق در پاسخ به این س askedال که آیا اقتصاد جهانی در معرض خطر تکرار اشتباهات بحران مالی 2008 است ، گفت: “نه ، خیلی بدتر از آن است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید