هشدار می دهد سازمان ملل متحد – RT News News اگر تشدید پیش بینی coronavirus ، گردشگری جهانی ممکن است $ 3.3 TRILLION را از دست بدهد.

اگر یک بخش ، که برای اقتصادهای بسیاری از کشورها حیاتی است ، به دلیل محدودیت های کورو ویروس ، یک سال متوقف شود ، همه گیر Covid-19 هزینه گردشگری جهانی را تا 3/3 تریلیون دلار خواهد داشت.

کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد (UNCTAD) در گزارش خود با تأثیر تأثیر Covid-19 بر جهانگردی جهانی ، سه سناریوی احتمالی را برای این صنعت در نظر گرفت. گرچه همه آنها زیان های بزرگی را به دنبال خواهد داشت ، اما عمق این بحران بستگی به این دارد که افراد تعطیل کننده تا چه مدت از فرصت سفر محروم شوند.
همچنین در rt.com
S&P می گوید صنعت هوانوردی برای بهبود بخشیدن به “مسافت طولانی” ، مهارتی بهتر خواهد بود زیرا ترافیک هوایی تا سال 2023 میلادی پیش نمی رود.خبر مرتبط  این کشور با وجود شوک قیمت Covid-19 و قیمت نفت هنوز در حال جمع آوری پول نقد است - RT Business News

اگر اقدامات قفل شونده چهار ماه به طول انجامد ، بخش جهانگردی جهان می تواند حداقل 1.2 تریلیون دلار یا 1.5 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی (GDP) را از دست بدهد. در صورت توقف دو ماه بیشتر ، ضررها به 2.2 تریلیون دلار یا 2.8 درصد از تولید ناخالص داخلی جهان افزایش می یابد. طبق وحشتناک ترین سناریو ، توقف 12 ماهه در سفر بین المللی می تواند 3.3 تریلیون دلار یا 4.2 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی را از بین ببرد.

بخش گردشگری منبع اصلی اشتغال و درآمد دولت برای بسیاری از ملل است. طبق تخمین آژانس ، درآمد ملی یک کشور می تواند برای هر 1 میلیون دلار از دست رفته در گردشگری بین المللی به 3 میلیون دلار کاهش یابد.

خبر مرتبط  ژاپن شرط بزرگی در گاز طبیعی مایع موزامبیک - RT Business News
همچنین در rt.com
همه گیر پانورمیک ممکن است 60 میلیون نفر را در فقر شدید قرار دهد ، بانک جهانی هشدار می دهداین بحران خطر معیشتی برای معیشت مردم کشورهای در حال توسعه ایجاد می کند زیرا قرار است با شدیدترین تلفات تولید ناخالص داخلی روبرو شوند. حتی با خوش بین ترین سناریو ، اقتصاد جامائیکا و تایلند به ترتیب 11 درصد و نه درصد کاهش خواهند یافت. کرواسی همچنین در بین سه کشور تحت تأثیر قرار خواهد گرفت و حداقل هشت درصد تولید ناخالص داخلی را از دست می دهد.

خبر مرتبط  12 الیگارشی برتر ایالات متحده اکنون دارای $ 1 تریلیون ثروت در ترکیب هستند - بیشتر از تولید ناخالص داخلی بلژیک و اتریش - RT Business News

در این گزارش ، اقتصادهای پیشرو جهان از رکود اقتصادی مرتبط با تأثیر کووید 19 بر گردشگری صرفه نخواهند کرد. پیش بینی می شود که ایالات متحده با سقوط 187 میلیارد دلار در سناریوی معتدل ، بالاترین خسارت را متحمل شود و به دنبال آن چین با 105 میلیارد دلار قرار دارد. به دلیل انقباض گردشگری ، مقاصد مهم گردشگری مانند تایلند ، فرانسه و آلمان از دست می دهند که هر کدام تقریبا 47 میلیارد دلار از تولید ناخالص داخلی را از دست بدهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید