هشدار مدیر عامل شرکت Kraken – RT Business News – ممکن است سرکوب ارزهای رمزپایه در حال انجام باشد

به گفته جسی پاول ، مدیر عامل صرافی Kraken ، دولت های سراسر جهان می توانند شروع به کاهش استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه کنند.

“من فکر می کنم ممکن است سرکوبی انجام شود” مدیر عامل شرکت به CNBC گفت ، عدم اطمینان نظارتی در مورد رمزنگاری به این زودی از بین نمی رود.

سخنان پاول از یک قانون اخیر ضد پولشویی پیشنهاد شده توسط دولت ایالات متحده پیروی می کند که طبق آن افرادی که ارزهای رمزپایه خود را در کیف پول دیجیتال خصوصی نگهداری می کنند ، در صورت انجام معاملات 3000 دلار یا بیشتر ، باید تحت بررسی هویت قرار گیرند.

“چیزی شبیه به آن می تواند به رمزنگاری آسیب برساند و نوع استفاده اصلی را از بین ببرد ، که فقط دسترسی به خدمات مالی برای همه بود” پاول گفت.
همچنین در rt.com
بیت کوین یک سلاح مالی چینی است که دلار آمریکا – میلیاردر پیتر تیل – را تهدید می کندوی ابراز امیدواری کرد که “مقررات نظارتی ایالات متحده و بین المللی خیلی در این مورد نگاه محدود نمی کنند ،” توجه داشته باشید که “برخی دیگر از کشورها ، به ویژه چین ، رمزنگاری را بسیار جدی می گیرند و نگاه طولانی مدت دارند.”

رئیس اجرایی گفت که احساس می کند ایالات متحده بیشتر است “کوتاه بین” نسبت به سایر ملل است و “حساس” به فشارهای مشاغل میراث دار فعلی – به عبارت دیگر ، بانک ها – که “ایستادن برای از دست دادن رمزنگاری تبدیل شدن به یک معامله بزرگ.”

“من همچنین فکر می کنم ممکن است خیلی دیر باشد ،” پاول اضافه کرد. “شاید جن خارج از بطری باشد و فقط تلاش برای ممنوع کردن آن در این مرحله باعث جذابیت آن شود. مطمئناً این پیام را می دهد که دولت این گزینه را به عنوان جایگزینی برتر برای ارز خود تلقی می کند. “

ارزش ارزهای رمزپایه اخیراً افزایش یافته است ، بیت کوین در روز سه شنبه با رکورد جدید قیمت 62000 دلار روبرو شد. برجسته ترین سکه دیجیتال جهان از ساعت 08:32 به وقت گرینویچ با بیش از سه درصد معاملات در حدود 62،557 دلار معامله شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  علی بابا با همکاری سازنده دارو Sinovac برای ایجاد بستری برای تلقیح واکسن کرونا ویروس - RT Business News