هشدار شورای جهانی انرژی – یک سوم از شرکتهای انرژی جهانی به دلیل Covid-19 شغل خود را رها می کنند – اخبار تجاری RT

آنگلا ویلکینسون ، دبیرکل شورای جهانی انرژی ، گفت: بحران کورو ویروس به “تست استرس برای سیستم انرژی جهانی” تبدیل می شود و در نتیجه تغییرات عمده ای برای صنعت انرژی ایجاد می شود.

به عنوان بخشی از Covid-19: تسریع در آینده بهتر برای همه انرژی ، جلسه کنفرانس آنلاین روز چهارشنبه ، وی مطالعه شورا را در مورد تأثیر بیماری همه گیر بر بخش انرژی جهانی ارائه داد. تحقیقات آن شامل بیش از 100 کشور جهان است ، و نشان داد که چهار از 5 شرکت مورد بررسی ، قصد دارند به طور چشمگیر هزینه های خود را کاهش دهند ، از جمله هزینه های سرمایه گذاری و عملیاتی آنها.

حدود 40 درصد از شرکتهای انرژی قبلاً هزینه های عملیاتی خود را حداقل 10 درصد کاهش داده اند. “رفاه کارمندان برای اکثر شرکت های بخش انرژی یک اولویت آشکار است … در عین حال ، یک سوم شرکت های شرکت کننده در این نظرسنجی به ما گفتند که آنها مجبورند کارمندان را کاهش دهند.” ویلکینسون گفت. با این وجود تلاش خواهد شد تا ضررهای شغلی به حداقل برسد.

خبر مرتبط  پیشگام شیل ایالات متحده Chesapeake Energy در زیر کوه بدهی می رود - RT Business News

ویلکینسون کشف کرد که بحران در حال حاضر تأثیر بسزایی در بخش انرژی دارد و 80 شرکت سرمایه گذاری خود را به سمت دیجیتالی شدن تغییر داده اند. انها همچنین “قصد دارم بیشتر به حفاظت از محیط زیست و مسئولیت اجتماعی و بهبود مدیریت شرکت بپردازیم ،” دبیر کل گفت

خبر مرتبط  با بازگشت رانندگان به جاده ها ، نفت دوباره تقاضا می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
دراماتیک ترین سال در تاریخ نفتدرک این نکته مهم است که جهان هنوز بدترین عواقب بحران را احساس نکرده است. ما بزرگترین تخصیص سرمایه مالی در تاریخ ، تغییر ساختار بخش انرژی ، روشهای جدید کار و تغییر تحولات را خواهیم دید. ما در بحران عمیق انسانی قرار داریم و با واقعیت های جدید روبرو هستیم. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  کشتی شناور روسی برای تکمیل خط لوله Nord Stream 2 وارد آبهای دانمارک می شود - RT Business News