هشدار رئیس هیترو – هیترو هشدار داد: اگر هواپیماها به دلیل قرنطینه اجباری بریتانیا پایه و اساس باقی بمانند ، میلیون ها شغل در معرض خطر هستند – RT Business News

جان هلند-کای ، مدیر اجرایی فرودگاه هیترو لندن ، گفت: قوانین جدید قرنطینه در انگلیس می تواند بخش هواپیمایی و جهانگردی را فلج کند و منجر به صدها هزار و حتی میلیون ها شغل گمشده شود.

“ما نمی توانیم مانند کشور به این شکل پیش برویم.” هلند کای روز دوشنبه به Sky News گفت و افزود: ما باید برای بازگشایی مرزهای خود برنامه ریزی کنیم.

“اگر ما به سرعت و به سرعت و با روشی بسیار ایمن حرکت نکنیم ، می خواهیم صدها هزار نفر از دست بدهند ، اگر نه میلیون ها شغل در انگلستان ، فقط در زمانی که ما نیاز به بازسازی اقتصاد خود داریم.”

بریتانیا روز دوشنبه با وجود هشدارهایی از بزرگترین خطوط هوایی خود مبنی بر اینکه این اقدام باعث قطعی گردشگری داخلی و صدمه به صادرات می شود ، یک دوره قرنطینه 14 روزه برای ورودی های بین المللی را معرفی کرد. طبق قوانین جدید ، اتباع انگلستان و مسافران بین المللی که به این کشور سفر می کنند (از طریق هواپیما ، کشتی یا قطار) باید قبل از رسیدن به آنها فرم را تکمیل کنند و آدرس مربوط به 14 روز آینده را جدا کنند.

خبر مرتبط  پروفسور وولف به Boom Bust گفت: ترامپ مذاکرات با چین را فقط "موضع گیری انتخاباتی رئیس جمهور در انتخابات دشوار" لغو می کند
همچنین در rt.com
“سونامی از دست دادن شغل”: خطوط هوایی در حال شکوفایی هستند و هزاران کارمند را شلیک می کند زیرا همه گیر سفرهای جهانی را خراب می کنداندازه گیری طراحی شد “برای جلوگیری از موج دوم” به گفته وزیر امور خارجه پری پاتل ، وزیر داخله از کروناویروس. به کسانی که اطلاعات دقیقی ارائه نمی دهند ، جریمه می شوند تا 1000 پوند (1270 دلار).

خبر مرتبط  روسیه از انقباض اقتصادی مهم در برابر بحران ویروس کرونا جلوگیری کرد - پوتین - اخبار تجاری RT

قوانین جدید انتقاداتی را برانگیخته است و بریتانیا ایرویز ، ایزوژت و رایانایر آنها را شرح داده اند “غیر منصفانه” و “نامتناسب” سه شرکت هواپیمایی هواپیمایی ارسال کرده اند “نامه پروتکل قبل از اقدام” که می تواند با یک اقدام قانونی دنبال شود.

مایکل اولیار ، مدیرعامل Ryanair گفت: شرکت هواپیمایی با وجود آنچه که او نامیده است پروازهای انگلیس را لغو نخواهد کرد “آشغال” قرنطینه. وی گفت: قوانین جدید الف “شیرین کاری سیاسی” ، هشدار می دهد که قرنطینه باعث می شود بسیاری از گردشگران اروپایی از بازدید از انگلستان خارج شوند.

خبر مرتبط  بانک مرکزی روسیه هشدار می دهد که تحریم های ایالات متحده ممکن است منجر به سقوط دلار شود - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید