هشدار رئیس هیترو – هیترو هشدار داد: اگر هواپیماها به دلیل قرنطینه اجباری بریتانیا پایه و اساس باقی بمانند ، میلیون ها شغل در معرض خطر هستند – RT Business News

جان هلند-کای ، مدیر اجرایی فرودگاه هیترو لندن ، گفت: قوانین جدید قرنطینه در انگلیس می تواند بخش هواپیمایی و جهانگردی را فلج کند و منجر به صدها هزار و حتی میلیون ها شغل گمشده شود.

“ما نمی توانیم مانند کشور به این شکل پیش برویم.” هلند کای روز دوشنبه به Sky News گفت و افزود: ما باید برای بازگشایی مرزهای خود برنامه ریزی کنیم.

“اگر ما به سرعت و به سرعت و با روشی بسیار ایمن حرکت نکنیم ، می خواهیم صدها هزار نفر از دست بدهند ، اگر نه میلیون ها شغل در انگلستان ، فقط در زمانی که ما نیاز به بازسازی اقتصاد خود داریم.”

بریتانیا روز دوشنبه با وجود هشدارهایی از بزرگترین خطوط هوایی خود مبنی بر اینکه این اقدام باعث قطعی گردشگری داخلی و صدمه به صادرات می شود ، یک دوره قرنطینه 14 روزه برای ورودی های بین المللی را معرفی کرد. طبق قوانین جدید ، اتباع انگلستان و مسافران بین المللی که به این کشور سفر می کنند (از طریق هواپیما ، کشتی یا قطار) باید قبل از رسیدن به آنها فرم را تکمیل کنند و آدرس مربوط به 14 روز آینده را جدا کنند.

خبر مرتبط  صادرات نفت ونزوئلا در شرایطی که تحریم های ایالات متحده کاهش یافته است به پایین ترین نرخ 77 سال رسیده است - RT Business News




همچنین در rt.com
“سونامی از دست دادن شغل”: خطوط هوایی در حال شکوفایی هستند و هزاران کارمند را شلیک می کند زیرا همه گیر سفرهای جهانی را خراب می کند



اندازه گیری طراحی شد “برای جلوگیری از موج دوم” به گفته وزیر امور خارجه پری پاتل ، وزیر داخله از کروناویروس. به کسانی که اطلاعات دقیقی ارائه نمی دهند ، جریمه می شوند تا 1000 پوند (1270 دلار).

خبر مرتبط  مشاور اقتصادی سابق کاخ سفید - RT Business News می گوید معامله تجاری بین ایالات متحده و هند در 4 سال آینده بعید است

قوانین جدید انتقاداتی را برانگیخته است و بریتانیا ایرویز ، ایزوژت و رایانایر آنها را شرح داده اند “غیر منصفانه” و “نامتناسب” سه شرکت هواپیمایی هواپیمایی ارسال کرده اند “نامه پروتکل قبل از اقدام” که می تواند با یک اقدام قانونی دنبال شود.

مایکل اولیار ، مدیرعامل Ryanair گفت: شرکت هواپیمایی با وجود آنچه که او نامیده است پروازهای انگلیس را لغو نخواهد کرد “آشغال” قرنطینه. وی گفت: قوانین جدید الف “شیرین کاری سیاسی” ، هشدار می دهد که قرنطینه باعث می شود بسیاری از گردشگران اروپایی از بازدید از انگلستان خارج شوند.

خبر مرتبط  EIA پیش بینی کاهش رکورد در تولید نفت شیل ایالات متحده - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید