هشدار بانک آمریكا هشدار می دهد كه حباب بازار سهام آمریكا می تواند به زودی پس از افزایش ارزش ویروس کرونا در وال استریت ظاهر شود

دومین وام دهنده بزرگ ایالات متحده ، Bank of America ، هشدار داده است که “افزایش شدید” پس از سقوط بازار ناشی از همه گیری ، حبابی در قیمت دارایی تشکیل شده و ممکن است در آستانه ترکیدن باشد.

“حباب سیاست DC حباب قیمت دارایی Wall St را تقویت می کند” به نقل از بلومبرگ ، گروهی از تحلیلگران در بانک آمریکا به رهبری مایکل هارت نت نوشت.

اشاره تحلیلگران به اقدامات پولی فدرال رزرو ایالات متحده (فدرال رزرو) و همچنین سیاستهای محرک مالی که برای کاهش تأثیر مخرب همه گیری انجام شده است. طبق پیش بینی های بانک ، ترازنامه بانک فدرال امسال به رکورد 42 درصد اقتصاد کشور خواهد رسید ، در حالی که کسری بودجه ایالات متحده ممکن است به 33 درصد تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) برسد.

خبر مرتبط  صدها شرکت آمریکایی برای به چالش کشیدن تعرفه های جنگ تجاری ترامپ - رسانه ها - RT Business News به تسلا می پیوندند
همچنین در rt.com
پیتر شیف می گوید: ایالات متحده BROKE است – این یک اقتصاد حبابی عظیم است که کاملاً توسط بدهی پشتیبانی می شودشاخص های کلیدی سهام ایالات متحده در این هفته در اوج موفقیت آمیز برای یک فصل درآمد قوی و همزمان با روی کار آمدن جو بایدن ، رئیس جمهور جدید ایالات متحده ، به بالاترین سطح جدید خود رسیده است. علیرغم عقب نشینی S&P 500 و Dow از رکوردهای بالای هفته ، آنها همچنان به ترتیب 1.9 و 0.6 درصد برای هفته بودند. در همین حال ، Nasdaq با فن آوری روز جمعه به عنوان تنها معافیت دیگر در تاریخ معافیت شناخته شد.

این سوابق جدید پس از آن رخ داد که بیماری همه گیر ویروس کرونا باعث فروش تاریخی در بازارها در ماه مارس شد. از آن زمان ، سهام جهانی با هدایت ایالات متحده نزدیک به 80 درصد افزایش یافته است. با این حال ، این رالی نمی تواند برای همیشه ادامه داشته باشد و بانک آمریکا انتظار دارد که در سه ماهه اول اصلاح بازار انجام شود. تحلیلگران همچنین هشدار دادند که “یک ضربه انتفاعی در اواخر مرحله” ممکن است به عنوان آمده است “کسانی که می خواهند ثروتمند بمانند مانند کسانی که می خواهند ثروتمند شوند عمل می کنند” اشاره به افزایش علاقه به سوداگری با ریسک بالا در میان سرمایه گذاران ثروتمند.

خبر مرتبط  موشک های بیت کوین از 51000 دلار گذشته اند تا به بالاترین سطح جدید خود برسند - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
“چرم ، شستشو ، تکرار”: فدرال رزرو ایالات متحده مانند سال 1987 بازار سهام را خراب خواهد کرد ، استراتژیست به بوم بوست گفتبانک آمریکا اولین غول شرکتی نیست که پیشنهاد می کند بازارها به سمت سرزمین های خرس حرکت می کنند. در اوایل این هفته ، گلدمن ساکس هشدار داد سهام با خطر فزاینده ای برای اصلاح روبرو هستند. در این گزارش آمده است که سودهای مداوم در حالی است که بازار همچنان توسط اخبار خوب انتخاب می شود “تا حد زیادی داده های ضعیف و افزایش نرخ آلودگی را نادیده بگیریم.” یک نظرسنجی قبلی توسط دویچه بانک همچنین نشان داد که سرمایه گذاران سهام فناوری ایالات متحده را به عنوان دومین ریسک حباب بزرگ می دانند ، آن را درست پس از بیت کوین قرار می دهد.

خبر مرتبط  اقتصاد همه گیر اسپانیا با افت شدیدترین رکورد مواجه است - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید