هشدار بازیکنان برتر صنعت – اروپا در مورد استقرار 5G “بسیار عقب تر” از بقیه جهان است – RT Business News

گروهی متشکل از 50 شرکت بزرگ صنعتی و فناوری اروپایی ، اعضای اتحادیه اروپا را به دلیل عقب ماندن از سایر کشورها در راه اندازی شبکه های 5G ، مورد انتقاد قرار داده و خواستار اقدامات فوری قبل از اینکه خیلی دیر شود تا شکاف برطرف شود.

آخرین تجزیه و تحلیل میزگرد صنعت اروپا (ERT) که روز جمعه منتشر شد ، نشان می دهد که پیشرفت اتحادیه 27 کشور در توسعه شبکه های نسل بعدی در مقایسه با سایر نقاط جهان ، به ویژه کره جنوبی ، بسیار کند است. ، سوئیس و چین.

“این نگرانی در حال افزایش است که اروپا به رغم اینکه میزبان دو شرکت پیشرو در زیرساخت تلفن همراه است ، از مناطق دیگر جهان بسیار عقب است.” گزارش خوانده شده

خبر مرتبط  چین با قول ایجاد فضای عادلانه بازار ، فرش قرمز را برای شرکت های آمریکایی پهن می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
جنگ های 5G: چین می تواند نوکیا و اریکسون را در واکنش به ممنوعیت Huawei توسط اتحادیه اروپا تحریم کندERT شکست هایی را در زمینه تجاری سازی و استقرار زیرساخت ها بیان کرد. طبق اطلاعات آن ، بیش از نیمی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا هنوز خدمات تجاری 5G را راه اندازی نکرده اند ، در حالی که کشورهای اتحادیه اروپا به طور کلی کمتر از ده ایستگاه پایه 5G به ازای هر میلیون شهروند دارند. گزارش اضافه شده وجود دارد “به همان اندازه فقیر” نرخ ارتقا زیرساخت 4G به 5G.

خبر مرتبط  سقوط قیمت نفت خام بالاخره صنعت نفت ایالات متحده را وادار به کاهش تولید و یا شکسته شدن می کند - RT Business News

به بیان بهتر این موضوع ، کره جنوبی سال گذشته حدود 1500 برج 5G در میلیون داشته است. چین قبلاً اعلام کرده بود که قصد دارد 600،000 ایستگاه پایه 5G اضافی تا پایان سال نصب کند.

“خیلی دیر نیست که فاصله بین ایالات متحده ، کره جنوبی و چین را برطرف کنیم” گروه رهبران خاطر نشان كردند. آنها افزودند ، با این وجود بروکسل باید سریع عمل کند.

بیانیه این گروه در مورد وضعیت ضعیف بخش 5G اروپا در همان روز بود که کمیسیون اروپا برای بحث در مورد چگونگی افزایش گسترش شبکه های فوق العاده سریع تشکیل جلسه داد. مقامات مجبور شدند اعتراف کنند که توسعه 5G طبق برنامه پیش نمی رود و استقرار به دلیل قفل شدن ویروس کرونا به تأخیر می افتد.

خبر مرتبط  روسیه و هند برای پروژه های سرمایه گذاری مشترک در آسیا و آفریقا به هم می آیند - RT Business News

“بنابراین ما باید بدون تأخیر بیشتر در جهت گسترش سریع شبکه کار کنیم.” Margrethe Vestager ، معاون اجرایی کمیسیون اروپا برای اروپا مناسب برای عصر دیجیتال ، گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید