هشدارهای ایرباس در مورد کاهش عمیق کار با “بقای در معرض خطر” – RT Business News

ایرباس ، سازنده هواپیماهای اروپایی ، به 135000 کارمند خود گفته است که بخاطر بحران کووید 19 ، کاهش کارهایی که عمیقاً عمیق تر هستند ، داشته باشند ، زیرا بقای این شرکت بدون اقدام فوری در معرض خطر است.

مدیرعامل Guillaume Faury در نامه ای به کارمندان این شرکت گفت “خونریزی نقدی با سرعتی بی سابقه” و این که افت اخیر یک سوم یا بیشتر در نرخ تولید ، منعکس کننده سناریوی بدترین حالت نیست و تحت بررسی قرار می گیرد.

طبق گفته Faury ، Airbus اجرای طرح های خزدار را با کمک 3،000 کارگر در فرانسه شروع کرده است ، اما ممکن است نیاز باشد “برنامه ریزی برای اقدامات گسترده تر.” مدیرعامل گفت: “اگر اکنون عمل نکنیم ، بقای ایرباس مورد سؤال است.”
همچنین در rt.com
همه گیر کروناویروس برای هزینه های هواپیمایی جهانی 314 میلیارد دلار درآمد – IATAخبر مرتبط  عرضه IPO چینی در مبادلات ایالات متحده تحت ترامپ تسریع شد - گزارش - RT Business News

منابع صنعت به رویترز گفتند كه طرح بازسازی جدید ، شبیه به Airbus 2007 Power8 كه شاهد 10،000 كاهش شغل بود ، می تواند در تابستان آغاز شود. فوری گفت این شرکت در حال کشف است “همه گزینه ها” در حالی که منتظر وضوح تقاضا هستیم.

این منابع گفتند که ایرباس با دولت های اروپایی در مورد بهره برداری از طرح ها برای کمک به صنایع در حال مبارزه (از جمله وام های تضمین شده توسط دولت) در حال گفتگو فعال است. این شرکت قبلاً خطوط اعتباری تجاری را با بانکها گسترش داده است.

خبر مرتبط  ادعاهای هفتگی بیکاری ایالات متحده برای اولین بار از اواسط ماه مارس به زیر 1 میلیون نفر کاهش می یابد - RT Business News

غول هوافضا گفت: در این ماه تولید جت های باریک توسط یک سوم به 40 جت در ماه کاهش می یابد. این کشور همچنین هدفمندی برای جت های پهن را با کاهش 42 درصدی نسبت به نرخ های قبلی منتشر کرده است.

“به عبارت دیگر ، فقط در دو هفته ، تقریباً یک سوم کار خود را از دست داده ایم.” فوری در این نامه نوشت که توسط بلومبرگ دیده شده است. “و ، صریحاً ، این حتی بدترین سناریو نیست که ما با آن روبرو شویم.”
همچنین در rt.com
Embrraer برزیل می گوید بوئینگ از “FALSE CLAIMS” برای معامله 4 میلیارد دلاری استفاده کرده است.خبر مرتبط  دیوان عالی هلند درخواست تجدیدنظر در مورد حكم 57 میلیارد دلاری روسیه به نفع سهامداران سابق یوكوس را پذیرفته است - اخبار تجاری RT

تحلیلگران و شرکتهای هواپیمایی تاکنون عمدتاً رکود را نشان داده اند که بیشتر از 3-4 سال نباشد. به گفته فوری ، قضاوت در مورد شکل و سرعت بهبودی خیلی زود است ، اما سناریوهای احتمالی شامل یک بحران کوتاه و عمیق با ریزش سریع یا رکود طولانی تر و دردناک تر است که سطح تقاضای قبلی فقط پس از 5-10 سال بر می گردد.

“متأسفانه صنعت حمل و نقل هوایی بسیار ضعیف تر و آسیب پذیرتر از آنچه در آن وارد شده به این جهان جدید ظهور خواهیم یافت.” فوری نوشت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید