هزینه های مصرف کننده هند برای بازگشت به رشد در سال 2021 – Fitch – RT Business News

بر اساس گفته های راه حل های فیچ ، هزینه های مصرف کننده در هند در سال جاری به دلیل همه گیری Covid-19 12.6 درصد کاهش یافته است. انتظار می رود هزینه های خانوار در سال 2021 به رشد 6.6 درصدی بازگردد.

“در حالی که رشد در سال 2021 به مثبت برمی گردد ، ما توجه داریم که به دلیل انقباض قابل توجه در سال 2020 ، بهبودی نسبت به اکثر کشورها کندتر خواهد بود” آن گفت. “بیکاری افزایش خواهد یافت ، در حالی که اثربخشی اقدامات حمایتی دولت زیر سوال است.”

آژانس بازگشت به سطح ویروس قبل از کرونا را در نیمه دوم سالهای 2021 و 2022 پیش بینی کرده است.

خبر مرتبط  وقتی تحلیلگران رسانه به Boom Bust گفتند ، سینمای سینما با انتقام دوباره برمی گردند - RT Business News

در این گزارش آمده است ، از نظر اسمی ، کل هزینه خانوار تنها 1.2 درصد بیشتر از آنچه در سال 2019 بود ، خواهد بود و می افزاید که همه دسته های اصلی هزینه های مصرف کننده به رشد مثبت در سال 2021 باز خواهند گشت.

فیچ ، با این حال ، اشاره می کند که تأثیر اقتصادی سال 2020 تأثیر اساسی قابل توجهی را در تعدادی از دسته ها ایجاد کرده است. “ما پیش بینی می کنیم که هزینه های غذایی و نوشیدنی های غیر الکلی در سال 2021 ، از رشد 10.1 درصدی که برای سال 2020 پیش بینی کرده ایم ، 7.9 درصد رشد داشته باشد.” آن گفت.

خبر مرتبط  ارز ایران در میان تنش های شدید با ایالات متحده به پایین ترین سطح پایین سقوط می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
اقتصاد هند سال آینده شاهد بهبود جدی خواهد بود – S&Pپیش بینی شده بود که هزینه ها در سایر دسته های مصرف کننده ، انقباضات قابل توجهی را در سال 2020 ثبت کند زیرا خانوارها هزینه های کالاهای غیر ضروری را کاهش می دهند.

دولت هند در 24 مارس اعلام کرد قفل در سراسر کشور که تا اواخر ماه مه ادامه داشت. از آن زمان به بعد ، قفل محلی در مناطق مهار استفاده می شود. این کشور با دارا بودن بیش از 9 میلیون مورد و بیش از 137،000 مورد مرگ ، دومین بالاترین میزان آلودگی به کووید -19 در جهان است.

خبر مرتبط  نرخ بیکاری ایالات متحده با افزایش شگفت آور شغلی انتظار نمی رود - RT Business News

وی افزود: “پیش بینی های ما ریسك هایی را در نظر می گیرد كه احتمالاً در کوتاه مدت وجود دارد ، مانند كاهش حمایت دولت. با این حال ، خطراتی وجود دارد که اگر شروع به بازی کنند ، منجر به تجدید نظر در پیش بینی می شود. “ فیچ گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید