هر بشکه نفت Brent به سقوط خود ادامه می دهد و از سال 2001 تا پایین ترین نقطه سقوط می کند – RT Business News

نفت خام برنت روند نزولی خود را افزایش داده و به زیر 17 دلار در هر بشکه سقوط کرده است ، سطحی که در طی 20 سال مشاهده نشده است. این کاهش در حالی رخ می دهد که نفت خام WTI پس از غرق شدن در منطقه منفی در اوایل هفته ، به آرامی بازیابی می شود.

بر اساس نمودارهای تهیه شده توسط OilPrice.com ، هر بشکه نفت Brent در اوایل صبح چهارشنبه به 16.76 دلار در هر بشکه رسید و بیش از 13 درصد کاهش داشت. این معیار از سال 2001 تاکنون هنگامی که حملات تروریستی یازده سپتامبر به دلیل فروپاشی سفرهای هوایی به تقاضا در سراسر جهان منجر نشده ، چنین اعماق عمق را فروکش نکرده است و قیمت های برنت را به همراه آن کاهش می دهد.

خبر مرتبط  ایالات متحده در دریایی از بدهی زندگی می کند ، اما طوفان در راه است - Max Keizer - RT Business News

بنچمارک آمریکا ، نفت خام West Texas Intermediate (WTI) ، روز سه‌شنبه همچنان به تاخیر افتاد و پس از مارپیچ نزولی چشمگیر خود در اوایل این هفته ، که فقط قیمت های WTI را پایین آورده بود ، با کمترین خجالتی 11 دلار در هر بشکه رسید – و به طور خلاصه با بی سابقه ای تجارت کرد – 37.63 دلار در حالی که WTI از آن زمان ارزش خود را افزایش داده است ، با این حال در روز سه شنبه سقوط کرد و آمار حدود سه درصد را تجربه کرد.

خبر مرتبط  تقاضای نفت تا سال 2022 به طور کامل بهبود نخواهد یافت - IHS Markit - RT Business News
همچنین در rt.com
بازی مقصر ، نسخه نفتی: ETF ، عدم موفقیت تنظیم کننده ، کلاهبرداری وال استریت یا Covid-19؟بازار جهانی نفت در ماه های اخیر با ضربات مداوم مخزن همه گیرنده کروناویروس برای سفرهای هوایی و اختلاف عمده تولید نفت بین ریاض و مسکو ضربات بزرگی را متحمل شده است و به پایین آمدن قیمت ها به پایین ترین نرخ های تاریخی کمک می کند. در حالی که اختلافات بین اعضای اوپک + که موافقت خود را برای محدود کردن تولید برای تشویق قیمت ها برای صعود اعلام کردند ، حل شده است – هزینه های جهانی نفت برای بازپس گیری تلاش کرده اند.

خبر مرتبط  آیا حدود صادرات غلات روسیه امنیت جهانی غذا را تهدید می کند؟ - اخبار تجاری RT

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید