هدف اصلی این خودروسازان جهانی بازگشایی گیاهان و تعهد افزایش امنیت کارگران است – RT Business News

تولیدکنندگان خودرو در سراسر جهان تلاش خود را برای راه اندازی مجدد کارخانه های خود در میان همه گیری Covid-19 که صنعت خودرو را به بدترین وضعیت از بحران مالی 2008-2009 فرستاده است ، تسریع کرده اند.

تولید کنندگان و عرضه کنندگان خودرو می گویند که غربالگری دما ، پرسشنامه های بهداشتی روزانه ، خطوط مونتاژ مجدداً طراحی شده است تا کارگران بین سه تا شش پا (0.9 تا 1.8 متر) از هم فاصله داشته باشند و تعداد زیادی ماسک و دستکش می توانند کارخانه های بزرگ را با خیال راحت کار کنند.

سازنده اتومبیل های ایتالیایی فراری پیشنهاد داده است آزمایش خون داوطلبانه را برای کارمندان که می خواستند بدانند در معرض ویروس قرار گرفته اند ، ارائه دهند.

خبر مرتبط  هند به دنبال کنترل سخت تر کالاهای چینی است که از 3 کشور به دنبال درگیری کشنده مرزی وارد می شوند - RT Business News

رئیس ایمنی محیط کار جنرال موتورز ، جیم گلین به رویترز گفت: این شرکت اقدامات انجام شده توسط آمازون را برای محافظت از کارگران انبار ، مانند غربالگری دما برای گرفتن کارمندان با تب قبل از ورود به محل کار بررسی کرده است.
همچنین در rt.com
خودروسازان جهانی به عنوان بخشی از تلاش برای مهار ویروس ، تولید در کارخانجات ایالات متحده را متوقف کردند“ما پروتکل ها را برای محافظت از مردم می دانیم ،” جرالد جانسون ، معاون اجرایی GM در تولید جهانی گفت. وی افزود: جنرال موتورز کارخانه های خودروسازی را در چین راه اندازی مجدد کرده و کارخانه ها را در کره جنوبی نیز در حال کار نگه داشته است.

خبر مرتبط  ادعاهای هفتگی بیکاری ایالات متحده علیرغم کم شدن اقدامات خنثی ، 2.4 میلیون نفر افزایش می یابد - RT Business News

خودروسازان بزرگ اروپایی اظهار داشتند که امیدوارند تولید وسایل نقلیه را در اواسط تا اواخر آوریل آغاز کنند. در ایالات متحده ، چندین خودروساز بزرگ (از جمله فیات کرایسلر ، هوندا موتور و تویوتا موتور) قصد دارند تولید خود را در هفته اول ماه مه از سر بگیرند.

فیات کرایسلر و اتحادیه ها در حال بحث در مورد برنامه های افزایش اقدامات بهداشتی در کارخانه های ایتالیایی هستند تا به محض اینکه دولت قفل ملی را که به دلیل خاتمه در تاریخ 13 آوریل پایان می یابد ، سرکوب کنیم ، اتحادیه ها پیشنهاد داده اند تا وعده های غذایی را به پایان شیفت ها منتقل کنند و به کارمندان اجازه دهند. برای جلوگیری از غذاخوری ها ، غذای خود را در جای دیگر بخورید و نیم ساعت زودتر بدون از دست دادن حقوق خود را ترک کنید.

خبر مرتبط  Boeing برای پایان دادن به تولید 747 Jumbo Jet پس از 50 سال - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید