نویسنده می گوید گزارش Keizer – RT Business News – ایالات متحده باید “ذهنیت زمان جنگ” را برای حل چالش چین فرض کند

در قسمت جدید راه حل های تابستانی از گزارش Keizer ، مکس و استیسی در مورد به اصطلاح “برجسته چین” صحبت می کنند – یعنی تاریخ ظهور چین و روابط آن با آمریکا.

آنها به کریس فنتون ، نویسنده “تغذیه اژدها” پیوستند ، که زمانی کبوتر چین بود ، اما اکنون شاهین است.

به گفته فنتون ، برای پرداختن به چالش چین ، واشنگتن باید ذهنیت جنگ را به عهده بگیرد. او توضیح می دهد که وقتی ایالات متحده وارد جنگ جهانی دوم شد ، بازارها واقعاً مختل شده بودند ، اما هیچ کس به این امر توجه نمی کرد ، بلکه در عوض روی چگونگی پرداختن به دشمن متمرکز بود.

خبر مرتبط  نشت FinCEN تصویری از پولشویی بی رویه با کمک بزرگترین بانک های جهان را در حالی که دولت چشم خود را بسته می کند - RT Business News

“از آنجا که ما شروع به پیروزی های کوچک کردیم ، بازارها دوباره شروع به بازگشت کردند و با پایان جنگ ، آنها آشکارا عقب رفتند. حرف من این است ، اگر ما می خواهیم با اجرای کارهایی که باید انجام دهیم واقعاً به چین بپردازیم ، باید آن را در همه صنایع ، در همه شرکت ها انجام دهیم ، و ما باید به سهامدار و علاقه سرمایه گذار نیز توجه کنیم ، زیرا این فشارها است امتیازها … اگر ما قوانین تعامل واقعی را در اولویت قرار دهیم که امنیت و امنیت ملی آمریکا را در اولویت قرار دهد – بله ، بازارها به شدت تحت تأثیر قرار می گیرند. “ او می گوید

خبر مرتبط  ایرباس نسبت به اخراج گسترده در میان "بحران شدید" در تاریخ شرکت هشدار داد - RT Business News

طبق گفته فنتون ، ایالات متحده باید “استفاده از شاخص های بورس اوراق بهادار را به عنوان لیست امتیاز با توجه به سلامت کلی اقتصادی کشور متوقف کنید.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید