نویسنده به ماکس کیزر گفت – بانکداران مرکزی در جنگ با طلا می بازند – RT Business News

با افزایش قیمت طلا ، میزبان باسابقه RT ، ماكس كیزر ، با روزنامه نگار مالی و نویسنده كتاب “تنظیم مجدد بزرگ” ، ویلم میدلكوپ ، به گفتگو نشست تا پیروزی این فلز در بازار مالی را مورد بحث قرار دهد.

“بانکداران مرکزی ، وال استریت – مظنونان معمول – آنها همانطور که در دهه 1960 انجام داده اند ، این جنگ را با طلا می بازند” میدلکوپ به Keizer Report گفت.

سالی که نویسنده به آن اشاره کرده است وجود استخر طلای لندن است. این گروه متشکل از چندین بانک مرکزی بود که ذخایر طلای خود را ریختند تا قیمت شمش را در هر اونس تروا 35 دلار حفظ کنند. میدلکوپ می گوید اکنون می توانیم ببینیم “استخر طلای دوم لندن در حال شکست است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=Tgb3y5IN او

خبر مرتبط  وارث روچیلد ادعا می کند پیروزی اولیه در مبارزه حقوقی بر سر میراث توقیف شده توسط نازی ها در خانواده در اتریش - RT Business News

“اگر به زایمان های فیزیکی نگاه کنید ، می بینیم که هر ماه مقادیر بیشتری و بیشتر طلای فیزیکی تحویل می شود و این در ماه وحشت بحران کرونا از مارس آغاز شده است. بنابراین فکر می کنم این آخرین مرحله از این جنگ طلا باشد. “

این تحلیلگر خاطرنشان کرد: تقاضای پررونق برای فلز امن می تواند منجر به تجدید ارزیابی طلا شود که این امر در پس زمینه کاهش ارزش دلار اتفاق می افتد. وی معتقد است که بانکداران مرکزی ممکن است طلا را بسیار بالاتر از دهه 1930 ارزیابی کنند.

خبر مرتبط  ایالات متحده دارای گاز طبیعی زیادی است که ممکن است مجبور به ماندن در زمین به دلیل نبردهای بی پایان قانون برای احداث خطوط لوله باشد - RT Business News

“وقتی می بینیم که ورودی های جدی تری به فضای طلا وارد می شود ، من تعجب نخواهم کرد که یکشنبه بعد از ظهر یا یکشنبه شب اعلامیه ناگهانی داشته باشیم مبنی بر اینکه بانک های مرکزی ذخایر طلای خود را تجدید ارزیابی می کنند و این باعث تغییر کل صنعت مالی می شود” میدلکوپ گفت.

خبر مرتبط  بایدن می گوید که تعرفه های ترامپ برای چین را برای مدتی حفظ خواهد کرد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید