نوسانات وحشی از سر می گیرد و بیت کوین به بالاترین سطح جدید خود می رسد – اخبار تجاری RT

قیمت بیت کوین رکورد دیگری را به ثبت رسانده است ، پس از افت شدید اوایل این هفته که تقریباً 20 درصد از ارزش اولین ارز رمزنگاری شده در جهان را از بین برد ، به بیش از 35000 دلار رسید.

طبق CoinDesk ، اطلاعات رمزارزها را ردیابی می کند ، بیت کوین تقریباً 12 درصد رشد کرد و به 35،842 دلار رسید قبل از اینکه به 34940 دلار فعلی برسد.

خبر مرتبط  ارائه دهنده شاخص انگلیس پس از قرار گرفتن در لیست سیاه ایالات متحده ، هشت شرکت چینی را سقوط خواهد کرد - RT Business News

آخرین طغیان تنها چند روز پس از آن رخ داده است که بیشترین کاهش یک روزه از ماه مارس را تجربه کرده است. روز دوشنبه ، پیشگام رمزنگاری پس از تقریباً چهار برابر شدن در پایان سال گذشته ، 17 درصد ضرر کرد.
همچنین در rt.com
آسان بیایید ، آسان بروید: بیت کوین پس از تجمع چشم نواز سال نو به کمتر از 30000 دلار برمی گردداین جهش بیش از 300 درصدی را در طی چند هفته گذشته سال 2020 نشان داده و به سطوح بالای 29،000 دلار رسیده است.

خبر مرتبط  روسیه و هند برای پروژه های سرمایه گذاری مشترک در آسیا و آفریقا به هم می آیند - RT Business News

بیت کوین در سال 2009 به عنوان اولین دارایی با استفاده از یک شبکه غیر متمرکز مبتنی بر بلاکچین ، که معاملات ایمن نظیر به نظیر را امکان پذیر می کند ، آغاز به کار کرد. در آن زمان ارزش دارایی پیشرو در جهان کمتر از یک دلار به ازای هر رمز بود.

خبر مرتبط  سهام ایالات متحده سقوط می کند که داو جونز در افتتاحیه بیش از 500 امتیاز کاهش می یابد - RT Business News

ارز رمزنگاری شده سه سال پیش اولین افزایش قابل توجه خود را به 20 هزار دلار مشاهده کرد ، اما در ماه های بعدی حدود 80 درصد ارزش بازار را از دست داد. پیش بینی می شود که چرخه گاو کنونی متفاوت و پایدارتر از سال 2017 باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید