نواک می گوید ، کاهش اوپک چاه های نفت روسیه را بسته نخواهد کرد که بازگشایی آن غیرممکن است

الكساندر نواك ، وزیر انرژی روسیه گفت ، تولیدكنندگان نفت هیچ گونه تسهیلات را در جایی كه قادر به شروع مجدد فعالیت ها نباشند ، تعطیل نخواهند كرد ، زیرا اوپك و تولیدكنندگان نفت غیر كارتل مذاكرات خود را درباره كاهش تولیدات تاریخی ادامه دادند.

روز شنبه در گفتگو با کانال خبری روسیه-1 ، رئیس ارشد انرژی گفت که وی معتقد است که خود شرکت های نفتی هستند “اجازه نخواهد داد که این اتفاق می افتد.”

نواك به ترسهای قبلی پرداخته بود كه ، به منظور تطبیق با كاهش شدید اوپك برای تقویت بازار نفت ، روسیه مجبور است جلوی عملیات در چاه های نفتی با تولید كم را بگیرد. برخی از تحلیلگران پیش از این به TASS گفتند که بسیاری از چنین امکانات از زمان اتحاد جماهیر شوروی تگرگ دارند و بازگرداندن آنها غیرممکن خواهد بود ، به این معنی که کشور می تواند برخی از ذخایر نفتی خود را در آنجا دفن کند.

خبر مرتبط  با بازگشت رانندگان به جاده ها ، نفت دوباره تقاضا می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
کاهش تولید روسیه و اوپک ممکن است برای نجات بازار نفت کافی نباشداعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و صادرکنندگان عمده نفت به رهبری روسیه به توافق رسیدند که روزانه پنجشنبه 10 میلیون بشکه کاهش تاریخی داشته باشد. این توافق به دلیل عدم توافق با مکزیک هنوز پلمپ نشده است و از کاهش تولید آن به همان اندازه که اتحاد نفت خواست آن را امتناع ورزد ، امضا کرد ، اما اعلام کرد که تولید 100000 بشکه در روز را کاهش می دهد ، در حالی که آمریکا مسئولیت این امر را بر عهده خواهد داشت 250،000 بشکه کاهش دیگر

خبر مرتبط  دزدان دریایی نفتی دارای یک کانون مورد علاقه جدید - RT Business News

“ایالات متحده به مکزیک کمک خواهد کرد و آنها بعداً بعداً بعداً به ما بازپرداخت می کنند.” رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ گفت.
همچنین در rt.com
گمانه زنی های بازار و نه تقاضای واقعی ، نفت روسیه را به پایین ترین نرخ 20 سال فرو بردقرار است مذاکرات عمده نفت روز شنبه ادامه یابد. اگر این توافق به شکل اولیه خود حاصل شود ، کشورهای اوپک + تولید خود را با 10 میلیون بشکه در روز از ماه مه شروع می کنند. در مدت زمان دو ماه ، این کاهش به 31 میلیون بشکه در روز خواهد رسید تا 31 دسامبر 2020 ، و پس از آن تعدیل شش میلیون بشکه در روز از 1 ژانویه 2021 تا 30 آوریل 2022.

خبر مرتبط  چین می گوید قصد ندارد دلار آمریكا را با یوان دیجیتال سرنگون كند - RT Business News

نواك روز جمعه گفت كه علاوه بر تلاش های اوپك + برای افزایش قیمت نفت ، تولیدكنندگان خارج از این گروه حداقل 5 میلیون نفر دیگر را كاهش می دهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید