نهنگ رمزنگاری Mystery به بیش از 1.1 میلیارد دلار بیت کوین منتقل شد و کمتر از 4 دلار برای معامله پرداخت می کند – RT Business News

شبکه بیت کوین اخیراً بیشترین معامله ارزش دلار در تاریخ را دیده است ، زیرا یک دارنده ناشناس بیش از 88857 بیت کوین (BTC) را به ارزش حدود 1.15 میلیارد دلار منتقل کرده است.

معامله رکوردشکنی در دو نوبت روز دوشنبه و با کارمزد فقط 0.00027847 BTC (حدود 3.66 دلار) انجام شد. به گزارش Cointelegraph ، طبق گفته Whale Alert ردیاب بلاکچین ، این عملیات از یک حساب Xapo نشات گرفته است و اعتقاد بر این است که این کار از مبادله مستقر در ایالات متحده آغاز شده است.

خبر مرتبط  دونالد ترامپ KING OF DEBT - گزارش Keizer RT - RT Business News
همچنین در rt.com
به گفته بوم بوست ، بیت کوین از طریق سقف شلیک می کند زیرا عدم اطمینان انتخابات در بازارها نفوذ می کندحرکت بیت کوین از کیف پول ناشناس به بزرگترین حرکت ارز رمزنگاری شده با ارزش فیات تبدیل شده است. رکورد قبلی در آوریل ثبت شد ، زمانی که صرافی Bitfinex 161،500 BTC را به حرکت در آورد در آن زمان تقریباً 1.1 میلیارد دلار ارزش داشت.

خبر مرتبط  "فقط یک زمان زمان" تا زمانی که طلا به رکورد جدید بالایی برسد - Citigroup - RT Business News

با این حال ، هر دو معامله از نظر میزان کل دارایی های دیجیتالی جابجا شده بزرگترین نیستند. این رکورد همچنان در صرافی ارز رمزنگاری شده مستقر در توکیو که در حال حاضر از کار افتاده است ، نگهداری می شود. Gox ، که 550،000 BTC در سال 2011 منتقل شده است. در آن زمان ارزش عملیات 1.32 میلیون دلار بود ، اما با نرخ ارز فعلی بیش از 7 میلیارد دلار بود.

خبر مرتبط  ارزش بازار شرکت های چینی به رکورد بالا می رسد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید