نمایشگاه هوایی پاریس در میان عدم اطمینان همه گیر Covid لغو شد – اخبار کسب و کار RT

برگزار کنندگان نمایشگاه هوایی پاریس ، معروف به لو بورژت ، روز دوشنبه لغو رویداد سال آینده را به دلیل “عدم اطمینان” در مورد شیوع ویروس کرونا اعلام کردند. آنها این تصمیم را “اجتناب ناپذیر” خواندند.

“هیئت مدیره SIAE [the organizers]، در توافق با هیئت مدیره GIFAS [the French aerospace industries association]، این تصمیم اجتناب ناپذیر را با توجه به وضعیت بهداشت بین المللی و حضور در جشنواره های محبوب ایجاد کرده است. “ برگزار کنندگان گفتند در الف بیانیه.“این تصمیم … توسط شورای SIAE ، در چارچوب بحرانی به بزرگی بی سابقه برای هوانوردی و بخش فضایی ، به اتفاق آرا اتخاذ شد.”

رویداد سال آینده قرار بود از 21 ژوئن تا 27 ژوئن برگزار شود و پنجاه و چهارمین دوره نمایشگاه هوایی بود. طبق این بیانیه ، نسخه بعدی نمایشگاه هوایی پاریس در ژوئن 2023 ، در تاریخی که به زودی اعلام خواهد شد ، برگزار می شود.

خبر مرتبط  فرودگاه های انگلیس قرار است امسال بیش از 5 میلیارد دلار درآمد از دست بدهند - RT Business News
همچنین در rt.com
IATA هشدار می دهد که ترافیک مسافران هوایی حداکثر تا سال 2024 به سطح قبل از همه گیری باز نخواهد گشتغرفه داران بازپرداخت کامل کلیه مبالغ پرداختی و نمایشگاه هوایی پاریس را دریافت خواهند کرد “مسئولیت مالی کامل این تصمیم را بر عهده خواهد گرفت.”

مدیر عامل نمایشگاه بین المللی هوایی پاریس ، ژیل فورنیه ، این را اضافه کرد “نسخه 2023 بزرگتر از هر زمان دیگری خواهد بود و تیم های ما در حال کار برای اطمینان از موفقیت آن هستند.”

نمایشی که در سال 1909 در فرودگاه پاریس-لو بورژ برگزار شد ، یکی از رویدادهای مهم صنعت هوافضا در جهان است. نمایشگاه هوایی مهم دیگر اروپا در Farnborough انگلستان ، امسال به دلیل همه گیری همه گیر آنلاین برگزار شد.

خبر مرتبط  20٪ از ذخایر جهانی نفت و گاز ممکن است پاک شود - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید