نقره ای که به لطف رشد تقاضای بهبود اقتصادی در جهان از طلا بیشتر است – تحلیلگران – اخبار بازرگانی RT

قیمت های طلا که برای رکورد بیشترین قیمت ها پیش می روند ، برای اولین بار در طول شبانه روز بالای 2،000 دلار تسویه کردند. تحلیلگران می گویند که معاملات دارایی های امن با ادامه کار با نقره فلزی صنعتی بهتر از طلا خواهد بود.

قیمت های نقره ای امسال تاکنون بیش از 32 درصد رشد داشته اند و بهترین سال از سال 1979 در جریان هستند. قیمت نقره نیز به دنبال آن بوده و تا به امروز بیش از 30 درصد افزایش داشته است. روز سه‌شنبه ، طلا با 1.45 درصد افزایش ، 2.050 دلار معامله شد ، در حالی که نقره 2.12 درصد افزایش یافت و به 26.58 دلار در هر اونس رسید.

خبر مرتبط  "بیت کوین کاندیدای بسیار محتمل برای ارز جهانی ذخیره است ،" کارآفرین و نویسنده پرفروش به گزارش Keizer RT می گوید

انفجار گسترده در بیروت ، لبنان ، که باعث کشته شدن ده ها نفر و زخمی شدن هزاران شب ، “احتمالاً (اضافه شده) به درخشش طلا بالاتر از $ 2020 ،” گفت بانک Mizuho در یادداشتی که توسط CNBC دیده شده است.

تحلیلگران می گویند هرچه اقتصاد جهانی عقب نشینی کند ، باعث افزایش مصرف صنعتی خواهد شد و منجر به افزایش تقاضا برای نقره خواهد شد که دارای مصارف صنعتی زیادی است.
همچنین در rt.com
“دلار در حال بازگشت به حالت استاندارد طلا است زیرا دلار آمریکا در حال فروپاشی است” – پیتر شیفنقره ای … جنبه صنعتی بسیار بالاتر از آن دارد. بنابراین ، مؤلفه بسیار بالاتر تقاضای عرضه نقره در مصرف صنعتی. و در محیطی که می بینیم اقتصاد جهانی در حال بهبود است ، این دلیل دیگری برای خرید نقره است ، “ مایکل هسو ، استراتژیست کالا و ارز در دویچه بانک ، به CNBC گفت. وی گفت که انتظار دارد نقره از طلا بالاتر باشد. هسوئه تحلیلگران سیتی را که در ماه گذشته نیز در یادداشتی اظهار داشتند ، ابراز کرد که رشد دوباره فعالیت در تولید باعث افزایش قیمت نقره در مقایسه با طلا می شود.

خبر مرتبط  ایرلند در صدر لیست سخاوتمندترین ملت های جهان است که سال زندگی با Covid-19 کمک های مالی را افزایش می دهد - RT Business News

تحلیلگران می گویند ، به طور کلی ، هر دو فلز گرانبها به تجمع خود ادامه خواهند داد. به گفته مدیر صندوق فلزات گرانبها در مدیریت دارایی مشتری ، نید نایلور-لیلند ، “از نظر ما و طلا و نقره بسیار صعودی است ، تا نقره همچنان از طلا حتی بالاتر از طلا باشد.”

بیشتر بخوانید: نقره در راه ضربه زدن به RECORD HIGH به عنوان “آمدن بازار گاو کلی کالا” – پیتر شیف به Boom Bust

خبر مرتبط  هدف قیمت 300000 دلار؟ بیت کوین هیچ بالایی ندارد زیرا پول فیات ته ندارد - Max Keizer - RT Business News

وی به عواملی اشاره کرد “به بی اعتمادی نسبت به ارزهای فیات – به ویژه دلار آمریكا ، سرمایه گذاران را بیش از حواشی تغییر می دهد.” وی گفت كه اینها شامل كاهش پول و افزایش در هزینه های دولت برای مدیریت شیوع تاج ویروس است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید