نفت خام ساحل خلیج فارس معیار خاص خود را کسب می کند – RT Business News

S&P Global Platts و Argus Media معیارهای جدیدی را برای قیمت گذاری نفت خام ایالات متحده که برای جایگزینی معیار واسطه غربی وست تگزاس صادر می شود ، راه اندازی می کنند.

WTI به عنوان پایه عمل می کند ، اما در حقیقت با روغن تحویل شده به مرکز ذخیره سازی کوشینگ ، اوکلاهما ارتباط دارد.

رویترز گزارش ها که محموله های نفتی از سواحل خلیج فارس فقط به عنوان حق بیمه یا تخفیف برای وست تگزاس واسطه ذکر می شود ، مستقر بر روی خمیرهای تولید شده در تگزاس ، لوئیزیانا و داکوتای شمالی. با این وجود کوشینگ به دلیل رونق نفت شیل که باعث شده ایالات متحده دوباره صادر کننده نفت خام شود ، از اهمیت خود کاسته است.

خبر مرتبط  صادرات چین در بیش از یک سال گذشته با شروع دوباره بازگشایی اقتصاد جهانی - RT Business News

“معامله گران اکنون می توانند معیار جدیدی را نشان دهند که نمایانگر کل بازار سواحل خلیج فارس باشد ،” یوان کریک ، رئیس آمریكا در Argus Media ، به رویترز گفت.
همچنین در rt.com
رسوبات آمریكا برای بهبودی از سقوط قیمت نفت می تواند سالها طول بكشدبراساس این گزارش ، معیار Argus شامل نفتی است که در هفت مکان در امتداد سواحل خلیج فارس ذخیره می شود ، از جمله ترمینال East Houston که توسط Magellan Midstream Partners اداره می شود ، سه ترمینال که متعلق به Enterprise Products Partners و سه تسهیلات دریایی در هیوستون ، Seabrook است. و تگزاس سیتی در مرحله بعد ، دو مکان دیگر به لیست اضافه می شود ، از جمله ترمینال Corpus Christi و Nederland در تگزاس.

خبر مرتبط  داعش خواستار حمله به صنعت نفت عربستان است - RT Business News

معیار Platts ، لقب Platts American Gulf Coast Select یا AGS ، بر پایه نفت خام شیرین است که در حوضه پرمین تولید می شود و از طریق خط لوله به ساحل خلیج فارس منتقل می شود.
همچنین در rt.com
صادرات نفت عربستان سعودی به 35 درصد کاهش یافته استخبر مرتبط  JPMorgan و چهار بانک مهم دیگر تریلیون ها دلار پول کثیف مانند پنج خانواده جنایی NYC - Max Keizer - RT Business News

کوشینگ چندین سال است که نمایانگر اقتصاد نفت خام در این بازار نیست. فعالان بازار خواستار معیارهایی هستند که بطور صحیح هسته اصلی بازار کالاهای ساحلی خلیج فارس را منعکس کنند ، نه یک ارزش مالی بدون مرز ، “ ریچارد سوانت ، سرمقاله افلاک در آمریكا به رویترز گفت.

بنچمارک های جدید به دنبال این است که نفت آمریکا برای صادرات برابری برابرتر با نفت خام برنت ، که در حال حاضر برای قیمت گذاری بیش از 50 درصد از نفت صادر شده در سراسر جهان استفاده می شود.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com