نفت تا 2 ماه دیگر افزایش می یابد ، زیرا سیگنال افت قیمت موجودی در ایالات متحده ، نشانگر بازتعادل احتمالی بازار است – RT Business News

معیارهای عمده جهانی نفت خام Brent و West Texas Intermediate (WTI) روند صعودی خود را در روز پنجشنبه ادامه دادند و معاملات خود را در بالاترین سطح از ماه مارس انجام دادند ، زیرا افت موجودی نفت خام ایالات متحده نگرانی های خود را نسبت به خاموشی عرضه کاهش داد.

معاملات آتی نفت خام تقریباً سه درصد افزایش یافت و قرارداد ژوئن Brent با 36.79 دلار در هر بشکه و WTI با 34.40 دلار در هر بشکه رسید. قیمت های نفت خام برای چهارمین جلسه متوالی این هفته که تمدید دستاوردهای هفته گذشته است ، پیش رفته اند. تاکنون در این ماه ، نفت خام ایالات متحده بیش از 80 درصد افزایش یافته است ، در حالی که برنت حدود 40 درصد افزایش یافته است.

خبر مرتبط  اپل از دادگاه خواست تا پیشنهاد Epic Games را برای نگه داشتن Fortnite در فروشگاه App در حین نبرد قانونی با پرداخت های درون بازی رد کند - RT Business News
همچنین در rt.com
در صورت هشدار IEA ، تقارن جهانی انرژی دوباره متلاشی می شوداین تجمع پس از آن صورت گرفته است که اداره اطلاعات انرژی (EIA) از قرعه کشی موجودی نفتی پنج میلیون بشکه ای برای هفته منتهی به 15 مه ، خبر داد که دومین افت هفتگی موجودی ایالات متحده است. این آژانس همچنین اعلام کرده است که سهام نفت خام در یکی از بزرگترین مراکز ذخیره سازی جهان – در کوشینگ ، اوکلاهما – 5.6 میلیون بشکه کاهش یافته است و ترس های قبلی را مبنی بر اتمام تسهیلات موجود در فضا کاهش می دهد.

“با توجه به میزان کاهش تولید در این مرحله و بهبود چشم انداز اقتصادی ، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتواند به صعود خود ادامه دهد ،” کریگ ارلم ، تحلیلگر ارشد بازار کارگزاری Oanda ، به نقل از MarketWatch گفت. وی افزود: قیمت های نفت خام می توانند “از دست دادن حرکت” در مقطعی ، اما آنها می توانند به 37.50 دلار و سپس 40 دلار در هر بشکه صعود کنند.

خبر مرتبط  مارک موبیوس ، سرمایه گذار افسانه ای ، می گوید: زمان خرید بازارهای در حال ظهور و طلا است - RT Business News
همچنین در rt.com
اوپك + معامله دقيقه گذشته را قطع كرد تا تقريباً 10 ميليون بشكه در روز از توليد نفت را كاهش دهدتقاضا برای کالاها نیز در حال کم شدن است زیرا کشورها در حال کاهش اعتبارات و سایر محدودیتهای مربوط به کوروی ویروس هستند.

کلاه های خروجی معرفی شده توسط سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و تولیدکنندگان نفت متحد به رهبری روسیه نیز به بازتعادل بازار انرژی کمک کرده اند. در ماه آوریل ، متحدین برای کاهش رکود قیمت نفت که پس از سقوط توافق قبلی ، شاهد سقوط چشمگیر بودند ، بر کاهش تولید رکورد توافق کردند. شروع در تاریخ 1 مه کشورهای حمایت از توافق قرار بود بریده بریده خروجی 9.7 میلیون بشکه در روز (بشکه در روز). عربستان سعودی اعلام كرد كه علاوه بر این در ماه ژوئن تولید را به میزان یك میلیون بشكه در روز کاهش می دهد ، در حالی كه برخی دیگر از كشورها غیر از توافق اوپك + نیز متعهد شده اند كه تولید را كاهش دهند.

خبر مرتبط  رقیب چینی تسلا با افزایش تنش های واشنگتن و پکن ، پرونده های IPO ایالات متحده را کنار می گذارد - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید