نفت به احتمال زیاد چند ماه دیگر افزایش می یابد زیرا اوپک + سیاست تولید فعلی را دنبال می کند – RT Business News

انتظار می رود اوپک و تولیدکنندگان متحد به رهبری روسیه در میان تقاضای ضعیف نفت ناشی از بحران جهانی همه گیر ، تولید سهمیه تولید را در ماه فوریه بدون تغییر حفظ کنند.

معاملات آتی نفت خام برنت برای تحویل در ماه مارس 52.94 دلار در هر بشکه بود که در ساعت 07:45 به وقت گرینویچ 2.2 درصد افزایش داشت ، در حالی که قرارداد فدرال وست تگزاس میانه با 1.1 درصد پیشرفت به 49.43 دلار در هر بشکه رسید.

بازارهای نفت خام برای اقدامات بعدی توسط سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدان آن از جمله روسیه آماده می شوند. این کارتل قرار است بعد از بررسی بازارها در مورد کاهش تولید برای ماه بعد تصمیم بگیرد.

خبر مرتبط  سهام علی بابا پس از برخورد چین با انحصارها ، سر می خورد - RT Business News
همچنین در rt.com
میزان تولید نفت روسیه نزدیک به یک دهه اخیر به کمترین میزان خود می رسدپیش بینی می شود این گروه سهمیه تولید ماه فوریه را در 7.2 میلیون بشکه در روز حفظ کند.

پیش بینی می شود امسال تقاضای جهانی نفت خام 5.9 میلیون بشکه در روز افزایش یابد و به 95.9 میلیون بشکه در روز برسد ، اگرچه طبق گفته محمد بارکیندو ، دبیرکل اوپک ، این گروه خطرات تقاضای تقاضای زیادی را در نیمه اول سال 2021 مشاهده می کند.

خبر مرتبط  فعالیت اقتصادی چین علیرغم عدم اطمینان جهانی کروناویروس - RT Business News انتخاب شد

“ما تازه شروع به ظهور یک سال کاهش عمیق سرمایه گذاری ، از دست دادن شغل های بزرگ و بدترین تخریب تقاضای نفت خام ثبت شده کرده ایم” او گفت.
همچنین در rt.com
تقاضای نفت تا سال 2022 به طور کامل بهبود نخواهد یافت – IHS Markitناخوشایندي عمومي اقتصادي و اجتماعي به طور خلاصه در پايان آوريل قيمت هاي نفت خام را وارد قلمرو منفي كرد. نفت در سال 2020 تقریباً 20 درصد کمتر از میانگین سال 2019 به پایان رسید. قیمت ها هنوز هم از شوک های ناشی از قفل اقتصادی جهانی در نتیجه همه گیری Covid-19 بهبود می یابند.

خبر مرتبط  سهام ژاپن از اخبار استعفای نخست وزیر شینزو آبه کاسته شد - RT Business News

این اقدامات شدید ، تقاضای سوخت را در سراسر جهان مهار کرد ، حتی اگر تولیدکنندگان بزرگ جهان با کاهش رکورد تولید در سال موافقت کردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید