نفت بزرگ نزدیک به یک میلیون دلار برای انتخاب مجدد ترامپ هزینه کرده است – RT Business News

به نظر می رسد صنعت نفت ایالات متحده از ترامپ نسبت به بایدن برای انتخاب مجدد در سال 2020 حمایت می کند ، زیرا نزدیک به 1 میلیون دلار به تبلیغات خود در مقایسه با تنها 265،000 دلار برای تبلیغات Biden اهدا کرده است.

به روز رسانی: این مقاله برای منعکس کردن اعداد صحیح به روز شد.

براساس داده ها ، از آگوست سال 2020 ، رئیس جمهور ترامپ 936155 دلار کمک در صنعت نفت و گاز دریافت کرده است ، در مقایسه با فقط 265،397 دلار که این صنعت به جو بایدن اهدا کرده است.

در چرخه انتخابات قبلی اختلاف بین کاندیداهای جمهوری خواه و دموکرات به طور قابل توجهی کمتر بود. پرزیدنت ترامپ 1.2 میلیون دلار کمک در صنعت نفت و گاز در سال 2016 دریافت کرده است ، در مقایسه با یک میلیون دلار دریافت شده توسط هیلاری کلینتون.

خبر مرتبط  روسیه برای حفاری چاه های نفت جدید آماده است تا در سال 2022 منقضی شود که توافق قطع تولید اوپک + در سال 2022 منقضی شود - RT Business News
همچنین در rt.com
اعتماد هند ، غول ایالات متحده Exxon را شکست داد تا به دومین شرکت با ارزش در جهان تبدیل شودبراساس اطلاعات مرکز پاسخگویی سیاست ، صنعت كچ ، شگفت آور نیست كه در صدر لیست مشاركتهای صنعت نفت و گاز برای كاندیداهای سیاسی و احزاب در چرخه انتخابات سال 2020 ، كس صنعت است. سایر مشارکت کنندگان عمده عبارتند از شورون ، ماراتن پترولیوم ، همکاران انتقال انرژی ، ExxonMobil و ConocoPhillips.

ترامپ از زمان رئیس جمهور شدن ، حمایت از صنعت نفت و پروژه های مهم خط لوله نفت از جمله با باز کردن مناطق فدرال بیشتر برای حفاری و احیای پروژه خط لوله Keystone XL را که پرزیدنت اوباما رد کرده بود نشان داده است.

Keystone XL همچنان برای شروع ساخت و ساز همچنان با موانع قانونی روبرو است ، اما دولت ترامپ بیش از هر دولت دیگری در تاریخ اخیر از صنعت نفت و گاز حمایت کرده است.

پرزیدنت ترامپ به لطف تولید شیل ، از استقلال انرژی آمریکا حمایت کرده است و اخیراً در سخنرانی در میدلند ، تگزاس تعهد کرده است که صنعت نفت هرگز متکی به تأمین کنندگان خارجی خصمانه نخواهد بود.

بایدن ، از طرف خودش ، اخیراً از بسته انرژی دو تریلیون دلاری انرژی پاک رونمایی کرده است ، اما گفته است که اگر رئیس جمهور شود ، او مانع از شکست نخواهد بود.

خبر مرتبط  مدیر ارشد سرمایه گذاری می گوید: "ما دلار را به کاغذ توالت تبدیل کرده ایم"

هنوز ، صنعت نفت در تگزاس از رئیس جمهور بایدن می ترسد. مدیران نفت و گاز تگزاس در حال حاضر بسیاری از ذهن خود را در ذهن خود دارند ، اما بدترین ترس آنها برای 12 ماه آینده نه رکود و نه همه گیری است – این احتمال پیروزی بایدن در کاخ سفید است.

طبق بررسی اخیر دانشکده روابط عمومی دانشگاه هوستون در بین اعضای انجمن انجمن های نفت و گاز تگزاس (TXOGA) ، 76 درصد از مدیران نفت و گاز در تگزاس می گویند که انتخاب جو بایدن بزرگترین تهدید برای این کشور است. رفاه اقتصادی شرکتهایشان.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com