نفت بزرگ نزدیک به یک میلیون دلار برای انتخاب مجدد ترامپ هزینه کرده است – RT Business News

به نظر می رسد صنعت نفت ایالات متحده از ترامپ نسبت به بایدن برای انتخاب مجدد در سال 2020 حمایت می کند ، زیرا نزدیک به 1 میلیون دلار به تبلیغات خود در مقایسه با تنها 265،000 دلار برای تبلیغات Biden اهدا کرده است.

به روز رسانی: این مقاله برای منعکس کردن اعداد صحیح به روز شد.

براساس داده ها ، از آگوست سال 2020 ، رئیس جمهور ترامپ 936155 دلار کمک در صنعت نفت و گاز دریافت کرده است ، در مقایسه با فقط 265،397 دلار که این صنعت به جو بایدن اهدا کرده است.

در چرخه انتخابات قبلی اختلاف بین کاندیداهای جمهوری خواه و دموکرات به طور قابل توجهی کمتر بود. پرزیدنت ترامپ 1.2 میلیون دلار کمک در صنعت نفت و گاز در سال 2016 دریافت کرده است ، در مقایسه با یک میلیون دلار دریافت شده توسط هیلاری کلینتون.

خبر مرتبط  بیکاری روسیه ممکن است بیش از TRIPLE باشد به دلیل تعطیل شدن تجارت در میان قرنطینه کورو ویروس - RT Business News
همچنین در rt.com
اعتماد هند ، غول ایالات متحده Exxon را شکست داد تا به دومین شرکت با ارزش در جهان تبدیل شودبراساس اطلاعات مرکز پاسخگویی سیاست ، صنعت كچ ، شگفت آور نیست كه در صدر لیست مشاركتهای صنعت نفت و گاز برای كاندیداهای سیاسی و احزاب در چرخه انتخابات سال 2020 ، كس صنعت است. سایر مشارکت کنندگان عمده عبارتند از شورون ، ماراتن پترولیوم ، همکاران انتقال انرژی ، ExxonMobil و ConocoPhillips.

ترامپ از زمان رئیس جمهور شدن ، حمایت از صنعت نفت و پروژه های مهم خط لوله نفت از جمله با باز کردن مناطق فدرال بیشتر برای حفاری و احیای پروژه خط لوله Keystone XL را که پرزیدنت اوباما رد کرده بود نشان داده است.

Keystone XL همچنان برای شروع ساخت و ساز همچنان با موانع قانونی روبرو است ، اما دولت ترامپ بیش از هر دولت دیگری در تاریخ اخیر از صنعت نفت و گاز حمایت کرده است.

پرزیدنت ترامپ به لطف تولید شیل ، از استقلال انرژی آمریکا حمایت کرده است و اخیراً در سخنرانی در میدلند ، تگزاس تعهد کرده است که صنعت نفت هرگز متکی به تأمین کنندگان خارجی خصمانه نخواهد بود.

بایدن ، از طرف خودش ، اخیراً از بسته انرژی دو تریلیون دلاری انرژی پاک رونمایی کرده است ، اما گفته است که اگر رئیس جمهور شود ، او مانع از شکست نخواهد بود.

خبر مرتبط  خداحافظ بنیامین! روند جهانی دلاریزاسیون جهانی همچنان ادامه دارد و تقاضای طلا را به بالاترین حد خود افزایش می دهد - RT Business News

هنوز ، صنعت نفت در تگزاس از رئیس جمهور بایدن می ترسد. مدیران نفت و گاز تگزاس در حال حاضر بسیاری از ذهن خود را در ذهن خود دارند ، اما بدترین ترس آنها برای 12 ماه آینده نه رکود و نه همه گیری است – این احتمال پیروزی بایدن در کاخ سفید است.

طبق بررسی اخیر دانشکده روابط عمومی دانشگاه هوستون در بین اعضای انجمن انجمن های نفت و گاز تگزاس (TXOGA) ، 76 درصد از مدیران نفت و گاز در تگزاس می گویند که انتخاب جو بایدن بزرگترین تهدید برای این کشور است. رفاه اقتصادی شرکتهایشان.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com