نفت اوج خود را بیش از 4٪ صعود می کند زیرا اوپک + موافقت خود را برای کاهش تولید رکورد – RT Business News

تصمیم علامت کارتل اوپک + برای کاهش تولید نفت ، روز دوشنبه شاهد افزایش قیمت ها بود و موجب تسکین موقتی در بازارهای کربوهیدرات هایی شد که در میان رنج جهانی کرونور ویروس به شدت ضربه خورده اند.

به گزارش بلومبرگ و رویترز ، از صبح دوشنبه ، معاملات آتی نفت خام برنت به حدود 33 دلار در هر بشکه افزایش یافت ، در حالی که وست تگزاس واسطه آمریکا (WTI) پس از برخورد به 24.74 دلار 24.74 دلار در هر بشکه پیشروی کرد.

از اواسط فوریه پس از آنكه رئیس عربستان سعودی اوپك سعودی بازارهای جهانی را با نفت خام خود سرازیر كرد ، قیمت نفت از اواسط ماه فوریه بیدار شده است. این روند همچنین با کاهش تقاضا در میان همه گیر کوروی ویروس انجام شد.

اوپک و متحدانش برای چندین روز پیاپی تلاش کرده بودند توافق بر سر قطع تولید را بدست آورند. روز یکشنبه ، تولیدکنندگان بزرگ جهانی نفت سرانجام موافقت کردند که تولید نفت را به میزان 9.7 میلیون بشکه در روز برای ماه های مه و ژوئن کاهش دهند ، آنچه در نظر گرفته می شود یکی از بزرگترین کاهش در تاریخ است.

خبر مرتبط  اتحادیه اروپا پس از اجلاس ماراتن در مورد طرح تحریک کوروی ویروس 750 میلیون یورویی موافق است - RT Business News

به گفته خالد الفضل ، وزیر نفت کویت ، کشورهای خارج از این اتحاد همچنین از این کاهش ها حمایت می کنند و این کاهش کلی را به 20 میلیون بشکه در روز می رساند. کانادا و نروژ ابراز علاقه خود را برای جلوگیری از استخراج نفت نشان داده اند ، در حالی که ایالات متحده گفت که تولید آن با قیمت ها کاهش می یابد.

خبر مرتبط  چین بزرگترین برنده رونق تجدیدپذیر ایالات متحده است - RT Business News

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید