نشت FinCEN تصویری از پولشویی بی رویه با کمک بزرگترین بانک های جهان را در حالی که دولت چشم خود را بسته می کند – RT Business News

ظاهراً یک نشت گسترده از اسناد بانکی داخلی نشان داده است که بزرگترین م institutionsسسات مالی جهان بیش از 2 تریلیون دلار به عنوان پول کثیف مشکوک برای اوباش ، کارتل های مواد مخدر و م pسسین پونزی جلب کرده اند.

مطابق با اسناد داخلی به دست آمده توسط Buzzfeed، برخی از بزرگترین م institutionsسسات مالی جهان به مجرمان اجازه پولشویی می دادند و برای این کار سود می بردند. اسناد مورد بحث با عنوان گزارش های مشکوک فعالیت (SARs) شناخته می شوند که با مشاهده کارکنان بانک در معاملات مشکوک دلاری ، مانند نقل و انتقالات بزرگ سیمی از شرکت های پوسته ای که هیچ ارتباط قبلی ندارند ، برای مقامات آمریکایی ارسال می شوند.

این گزارش ها پس از ارسال به شبکه تحقیقات جرایم مالی ایالات متحده (FinCEN) ، باید تحقیقات را آغاز کند. با این حال ، طبق گفته های Buzzfeed ، نهادهای نظارتی اغلب آنها را پیگیری نمی کنند و بانک ها حتی پس از ارسال گزارش ها نیز به جابجایی پول غیرقانونی ادامه می دهند.

این گزارش ها مخفی نگه داشته می شوند و حتی با درخواست های قانون آزادی اطلاعات نیز نمی توان آنها را بدست آورد. حتی پس از به دست آوردن آنها ، Buzzfeed گفت که آنها را منتشر نمی کند ، زیرا برخی از آنها شامل نام برخی از افراد و شرکت های بی گناه است که تحت تحقیق نیستند.

هرچند این خبرگزاری برخی از گزارش ها را توصیف کرد و گفت که 2100 SAR که بررسی کردند بیش از 2 تریلیون دلار معامله مشکوک بین سال های 1999 و 2017 نشان داده است.

خبر مرتبط  نقره ای که به لطف رشد تقاضای بهبود اقتصادی در جهان از طلا بیشتر است - تحلیلگران - اخبار بازرگانی RT

گزارش شده است که این اسناد نشان می دهد که شعبه HSBC در هنگ کنگ به یک طرح Ponzi اجازه داده تا بیش از 15 میلیون دلار جابجا شود ، حتی پس از اینکه در سه ایالت ممنوع شد. ادعا می شود Standard Chartered پول طالبان را شسته است. جی پی مورگان مجاز رئیس اوباش اوکراینی / روسی ، سمیون موگیلویچ بیش از یک میلیارد دلار پول نقد غیرقانونی از طریق شبکه خود جابجا می کند. موگیلویچ در دهه 1990 با همکاری با باندهای جرایم سازمان یافته روسیه ثروت کسب کرد و توسط FBI متهم شد “قاچاق اسلحه ، قتل های قراردادی ، زورگیری ، قاچاق مواد مخدر و روسپیگری در مقیاس بین المللی.”

گزارش ها حاکی از آن است که بانک های آمریکا ، سیتی بانک ، جی پی مورگان و آمریکن اکسپرس همه پردازش شده اند “میلیون ها دلار در معاملات” برای خانواده ویکتور خراپونوف ، شهردار قزاقستان ، حتی پس از آنکه اینترپل برای دستگیری وی اطلاعیه سرخ صادر کرد.

خبر مرتبط  ما وقتی بازار متوجه شدیم که واکسن coronavirus بزودی آماده نخواهد شد ، سهام می روند و شاهد شیرجه رفتن دیگری هستیم - RT's Boom Bust - RT Business News

با هم ، این معاملات و معاملات بیشتر در مجموع طی دو دهه به 2 تریلیون دلار می رسد.

FinCEN با نشت سند روبرو شد. “افشای غیر مجاز SARs جرمی است که می تواند بر امنیت ملی ایالات متحده تأثیر بگذارد.” آژانس گفت در بیانیه اوایل این ماه در نامه پیگیری ، FinCEN به Buzzfeed گفت که افشای SAR می تواند باعث شود بانک ها تمایل کمتری برای ثبت آنها در آینده داشته باشند ، که “این می تواند بدین معنی باشد که اجرای قانون دارای پتانسیل کمتری برای متوقف کردن جرایمی مانند قاچاق انسان ، استثمار کودک ، کلاهبرداری ، فساد ، تروریسم و ​​جرایم سایبری است.”

رابرت مازور ، مأمور ویژه پیشین ، با اقدامات اندکی که برای متوقف کردن جریان پول کثیف انجام شده بود ، به Buzzfeed گفت که پول نقد غیرقانونی فقط به این دلیل که اقتصاد ایالات متحده را تقویت می کند ، اجازه حرکت دارد.

خبر مرتبط  مرگ نفت ایالات متحده - RT Business News

“حتی اگر ثروت بدی باشد ، ساختمان خریداری می کند” او گفت. “این پول را به حساب های بانکی وارد می کند. این کشور را غنی می کند. “
همچنین در rt.com
اقتصاد ایالات متحده DEAD و هیچ “فرمالدئید پول فیات” نمی تواند آن را دوباره زنده کند – ماکس کیزرفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!