نرخ بیکاری هند علیرغم برداشتن اقدامات محکومیت همچنان بالاست – RT Business News

مرکز نظارت بر اقتصاد هند (CMIE) اعلام کرده است که نرخ بیکاری در این کشور برای هفته منتهی به 17 مه 24 درصد بود که نسبت به رقم هفته قبل بدون تغییر باقی مانده است.

براساس گزارش آن ، نرخ مشارکت نیروی کار به 38.8 درصد افزایش یافت زیرا صنایع به تدریج پس از قفل شدن کوروی ویروس در سطح کشور ، به تدریج افتتاح شدند.

“در نیمه ماه ماه مه ، به نظر می رسد که نرخ بیکاری تقریباً در همان سطح ماه آوریل است ، که بیشتر از یک ویسکر بالاتر است.” CMIE با بیان اینكه آرامش های كوچك از بن بست از 20 آوریل تاکنون تأثیر مثبتی بر نرخ بیكاری نداشته است ، گفت:

خبر مرتبط  اقتصاد چین پس از انقباض رکورد کورو ویروس رشد می کند - RT Business News

“نرخ بیکاری بطور مداوم نشان می دهد که بخش بزرگی از کارهایی که مایل به کار هستند قادر به یافتن شغل نیستند.” آن گفت.
همچنین در rt.com
بانک بریکس 1 میلیارد دلار وام اضطراری برای مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 فراهم می کندآمارها نشان می دهد هند شهری از بیکاری بالاتر – 27 درصد در مقایسه با 23 درصد هند روستایی – و میزان مشارکت نیروی کار پایین تر 34 درصد ، در مقایسه با 41 درصد در مناطق روستایی هند است.

خبر مرتبط  از آنجایی که روسیه و عربستان سعودی تولید کنندگان عمده را به سمت کاهش تولید باز می کنند ، صعود نفت به اوج سه ماه صعود می کند - RT Business News

طبق CMIE ، وی ادامه داد: “عدم قطعیت همچنان برطرف می شود که قفل قفل برداشته شود ، ماهیت فعالیت های اقتصادی پس از قفل شدن ، ترس از بیماری ، ترس از عدم وجود تجهیزات پزشکی ، ترس از از دست دادن ناگهانی وضعیت معیشت و تجربه آسیب زا در طول قفل شدن که احتمالاً وجود دارد. کار را از نظر امنیت خانه هایشان در روستاها یا شهرهای کوچک دور نگه دارید. “

بیشتر بخوانید: محاصره در سراسر کشور می تواند بیش از 4 میلیارد دلار در روز اقتصاد هند را هزینه کند

خبر مرتبط  در حالی که ویروس کرونا ویروس کرونا همچنان بازارهای خودرویی اروپا را به سمت پایین سوق می دهد ، فروش اتومبیل روسیه مجدداً افزایش یافت - RT Business News

این گفت که شروع مجدد اقتصاد پس از بلند کردن قفل قفل ، بنابراین یک بزرگترین گزاره در بسته اقتصادی اعلام شده توسط دولت تا کنون – اعتبار آسان به MSME (میکرو ، شرکتهای کوچک و متوسط) و شاهین های خیابانی است. بعید است تأثیر مثبت بزرگی بگذارد.

هفته گذشته ، نخست وزیر هند نارندرا مودی اعلام کرد که یک بسته محرک جدید کراله ترکیبی 20 روپیه (266 میلیارد دلار) – تقریباً ده درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید