نرخ بیکاری ایالات متحده به 33.5 میلیون دلار رسیده است و این بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ را نشان می دهد – RT Business News

سه میلیون آمریکایی دیگر در طول هفته منتهی به 2 مه ، مزایای بیکاری را تقاضا کرده اند ، که کل مطالبات طی هفت هفته تعطیلی Covid-19 به بیش از 33 میلیون نفر می رسد.

در طی هفته گذشته 3.839 میلیون ادعای اولیه بیکاری ثبت شده است. فلوریدا بیشترین تعداد پرونده های اولیه را در حدود 432،000 براساس غیرقابل تعدیل از 507،000 مورد در هفته قبل مشاهده کرد.

کالیفرنیا گزارش 328،000 ادعا – از 528،000 در هفته گذشته کاهش یافته است. در همین حال ، جورجیا تخمین زده می شود 265،000 و تگزاس 254،000.

“ادعاهای بیکاری اولیه در هفته اخیر داده ها همچنان با اعتدال روبرو شدند ، با وجود اینکه در سطح بسیار بالایی قرار دارند”. لوئیس الكساندر اقتصاددان نوماورا در اول ماه مه نوشت.

خبر مرتبط  سهام و غار یوان چینی در معرض تهدید تعرفه چین ترامپ - RT Business News

از وی توسط یاهو فایننس نقل شده است: محرک مالی و بازگشایی تدریجی برخی از صنایع و کشورها باید به ثبات بیشتر بازار کار کمک کند. به گفته این ، فشار قابل توجهی باقی مانده است ، و ما همچنان انتظار داریم که نرخ بیکاری در Q2 تقریباً به 20 درصد برسد. “
همچنین در rt.com
ریچارد وولف: تعداد کل بیکاران ایالات متحده در حال بدتر از رکود اقتصادی بزرگ است. زمان آن رسیده است که یک رویکرد جدید RADICAL باشدخبر مرتبط  پیتر شیف هشدار می دهد - دلار آمریكا ، به معنای واقعی کلمه BOMB است که می تواند هر روز از بین برود

گزارش ادعاهای هفتگی روز پنجشنبه قبل از گزارش شغل های اداره آمار کار (BLS) آوریل پیش بینی می شود که پیش بینی می شود افزایش اخراج و بیکاری به میزانهایی که از زمان رکود بزرگ دیده نمی شود ، نشان دهد.

“گزارش مشاغل احتمالاً یکی از بدترین وضعیت ها خواهد بود ،” جیمز بولارد ، رئیس جمهور فدرال رزرو لوییس ، به CNBC گفت. “اما این نوع مورد انتظار است ، زیرا شما از برنامه بیمه بیکاری برای کمک به همه گیری استفاده می کنید.”

اقتصاددانان با نظرسنجی Refinitiv انتظار دارند اقتصاد ایالات متحده در ماه آوریل 21.85 میلیون شغل از دست داده باشد ، که این تعداد در رکورد بزرگترین تعداد است. همراه با ضررهای شغلی در ماه مارس ، اخراج های ماه گذشته کلیه مشاغل بدست آمده در دهه گذشته را از بین می برد. براساس گزارش BLS ، اقتصاد ایالات متحده بین مارس 2010 و فوریه سال 2020 22.8 میلیون شغل اضافه کرده است.

خبر مرتبط  ‘بانک فدرال رزرو نمی تواند طلا چاپ کند:" بانک آمریکا شاهد افزایش قیمت شمش به 3000 دلار است - اخبار تجاری RT

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید