نرخ بیکاری ایالات متحده با افزایش شگفت آور شغلی انتظار نمی رود – RT Business News

بازار کار ایالات متحده برخلاف پیش بینی های تاریک قبلی ، بازگشت اقتصادی غیرمنتظره ای داشته است ، زیرا این کشور با شروع کار خود برای برداشتن قفل های کورو ویروس ، اقتصاد 2.5 میلیون شغل به دست آورد.

براساس آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت کار در روز جمعه ، نرخ بیکاری فدرال در ماه مه از 14.7 درصد ماه قبل به 13.3 درصد کاهش یافته است. این بسیار بهتر از آن چیزی است که تحلیلگران پیش بینی می کردند زیرا می ترسید ایالات متحده بتواند رکورد ماه آوریل را افزایش دهد ، با 8 میلیون شغل دیگر از دست رفته و نرخ بیکاری تا 20 درصد افزایش خواهد یافت.

خبر مرتبط  چین برای تسریع در خرید مزرعه ایالات متحده در معاملات معاملاتی فاز اول - RT Business News
همچنین در rt.com
Coronavirus آمریکایی ها را وادار به انجام کاری غیرقابل مشاهده می کند: پس انداز کنید!“این پیشرفت ها در بازار کار منعکس کننده از سرگیری محدود فعالیت های اقتصادی است که در مارس و آوریل به دلیل بیماری کروناویروس (COVID-19) کاهش یافته است و تلاش برای مهار آن ،” وزارت گفت:

خبر مرتبط  تقاضای جهانی مسافرت هوایی حداقل تا سال 2023 به سطح قبل از koronavirus بهبود نمی یابد - Moody's - RT Business News

در حالی که نیمی از مشاغل در اوقات فراغت و مهمان نوازی تأمین شده بودند ، اشتغال در خدمات ساخت و ساز ، آموزش و خدمات بهداشتی نیز افزایش یافته است. با این حال ، براساس داده های آژانس کار ، اشتغال دولت همچنان به شدت کاهش می یابد.

رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ به سرعت اعتبار خود را گرفت “باورنکردنی” داده های مشاغل ، قول می دهد یک کنفرانس خبری در مورد این موضوع بعداً در روز برگزار شود

تعداد شغلی مه در ماه مه باعث ایجاد تجمع در وال استریت شد و میانگین صنعتی داو جونز با مدتی کوتاه پس از زنگ افتتاح ، بیش از 700 امتیاز صعود کرد. هر دو کامپوزیت Nasdaq-فنی سنگین و S&P نیز پیشرفت کردند و تقریباً دو درصد به دست آوردند.

خبر مرتبط  ما وقتی بازار متوجه شدیم که واکسن coronavirus بزودی آماده نخواهد شد ، سهام می روند و شاهد شیرجه رفتن دیگری هستیم - RT's Boom Bust - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید