نرخ بیکاری ایالات متحده با افزایش شگفت آور شغلی انتظار نمی رود – RT Business News

بازار کار ایالات متحده برخلاف پیش بینی های تاریک قبلی ، بازگشت اقتصادی غیرمنتظره ای داشته است ، زیرا این کشور با شروع کار خود برای برداشتن قفل های کورو ویروس ، اقتصاد 2.5 میلیون شغل به دست آورد.

براساس آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت کار در روز جمعه ، نرخ بیکاری فدرال در ماه مه از 14.7 درصد ماه قبل به 13.3 درصد کاهش یافته است. این بسیار بهتر از آن چیزی است که تحلیلگران پیش بینی می کردند زیرا می ترسید ایالات متحده بتواند رکورد ماه آوریل را افزایش دهد ، با 8 میلیون شغل دیگر از دست رفته و نرخ بیکاری تا 20 درصد افزایش خواهد یافت.

خبر مرتبط  رئیس هیترو گفت: یکی از دولت های انگلستان که نتوانسته است بخش هوایی خود را پشتیبانی کند - RT Business News
همچنین در rt.com
Coronavirus آمریکایی ها را وادار به انجام کاری غیرقابل مشاهده می کند: پس انداز کنید!“این پیشرفت ها در بازار کار منعکس کننده از سرگیری محدود فعالیت های اقتصادی است که در مارس و آوریل به دلیل بیماری کروناویروس (COVID-19) کاهش یافته است و تلاش برای مهار آن ،” وزارت گفت:

خبر مرتبط  افزایش تنش های آمریکا و چین بار اضافی غیرقابل تصوری را برای اقتصاد آمریکا ایجاد می کند - پروفسور وولف به رونق بوست - اخبار تجاری RT

در حالی که نیمی از مشاغل در اوقات فراغت و مهمان نوازی تأمین شده بودند ، اشتغال در خدمات ساخت و ساز ، آموزش و خدمات بهداشتی نیز افزایش یافته است. با این حال ، براساس داده های آژانس کار ، اشتغال دولت همچنان به شدت کاهش می یابد.

رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ به سرعت اعتبار خود را گرفت “باورنکردنی” داده های مشاغل ، قول می دهد یک کنفرانس خبری در مورد این موضوع بعداً در روز برگزار شود

تعداد شغلی مه در ماه مه باعث ایجاد تجمع در وال استریت شد و میانگین صنعتی داو جونز با مدتی کوتاه پس از زنگ افتتاح ، بیش از 700 امتیاز صعود کرد. هر دو کامپوزیت Nasdaq-فنی سنگین و S&P نیز پیشرفت کردند و تقریباً دو درصد به دست آوردند.

خبر مرتبط  سازنده مواد مخدر آمریكا می گوید كه داروی كروناویروس آن برای هر درمان تا 5700 دلار هزینه خواهد داشت - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید