نخست وزیر مودی گفت ، نشانه های “شاخه های سبز” در اقتصاد هند ، همچنان که کشور به بهبود همه گیر ادامه می دهد – RT Business News

نخست وزیر این کشور گفت که هند به دنبال ابتلا به همه گیری Covid-19 ، اقتصاد خود را دوباره باز خواهد کرد ، این کشور هم اکنون نشانه های بهبودی را نشان می دهد.

وی در گفتگو با وزرای ارشد در جریان بررسی دو هفته اول به اصطلاح قفل فاز 1 ، گفت: این خطر تمام نشده است و نیاز به حفظ هنجارهای دوردست اجتماعی است.

“ما همیشه باید در نظر داشته باشیم که هرچه جلوی ویروس کوروی ویروس را بگیریم ، بیشتر رشد آن متوقف می شود ، اقتصاد ما باز می شود ، دفاتر ما باز می شوند ، بازارها باز می شوند ، بازارها باز می شوند ، حمل و نقل باز می شود و فرصت های شغلی جدیدی نیز وجود خواهد داشت ، “ مودی با بیان اینکه میزان بهبودی کوروناویروس در کشور بالغ بر 50 درصد بوده است ، گفت:

خبر مرتبط  فروش وسایل نقلیه الکتریکی نروژی برای اولین بار از مدل های بنزین و دیزل سبقت گرفت ، اما تسلا در جایگاه نخست قرار گرفت - RT Business News
همچنین در rt.com
اقتصاد هند سال آینده شاهد ریکاوری شدید خواهد بود – S&Pنخست وزیر به نشانه هایی از اشاره کرد “شاخه های سبز در اقتصاد” ، از جمله افزایش مصرف برق که در اوایل کاهش یافته بود ، دو برابر شدن کود کود در ماه مه نسبت به سال گذشته و همچنین تولید به 70 درصد از سطح پیش از قفل خود رسیده است.

خبر مرتبط  سرمایه گذاران جهانی به دلیل شیوع ویروس کرونا ، پول نقد خود را به چین می ریزند - RT Business News

وی همچنین گفت صادرات پس از سه ماه سقوط در ماه ژوئن تا سال گذشته بهبود یافته است. مودی گفت ، این سیگنال ها ما را ترغیب به ترقی می کند.

روز دوشنبه ، آژانس رتبه بندی جهانی S&P پیش بینی کرد که اقتصاد هند پس از سقوط این بیماری ، سال آینده شاهد پیشرفت جدی خواهد بود. به گفته این آژانس ، انتظار می رود رشد پس از انقباض پنج درصدی تولید ناخالص داخلی در طول سال مالی فعلی که در مارس 2021 به پایان می رسد ، 8.5 درصد رشد کند.

خبر مرتبط  فعالیت اقتصادی چین علیرغم عدم اطمینان جهانی کروناویروس - RT Business News انتخاب شد

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید