نخست وزیر مودی می گوید “درها برای شرکت های سراسر جهان برای سرمایه گذاری باز هستند” – RT Business News

نخست وزیر ، نارندرا مودی ، نخست وزیر پنج شنبه که در کنفرانس مجازی هفته جهانی 2020 هندوستان سخنرانی می کرد ، گفت ، هند رهبری احیای اقتصادی جهانی پس از Covid-19 را بر عهده خواهد گرفت.

پیش بینی می شود این مجمع سه روزه با حضور 5000 شرکت کننده از بیش از 30 کشور جهان برگزار شود و در مورد چشم انداز تجارت و سرمایه گذاری خارجی هند و همچنین احیای اقتصادی جهانی تمرکز شود.

خبر مرتبط  صرف نظر از اینکه چقدر پول آمریکایی ها تحت لایحه محرک دریافت می کنند ، برای رسیدگی به مشکلات مالی آنها کافی نیست - پروفسور ولف

مودی در سخنرانی افتتاحیه خود گفت: هندوستان یکی از بازترین اقتصادهای جهان است. ما در حال ایجاد فرش قرمز برای همه شرکت های جهانی هستیم تا حضور خود را در هند برقرار کنند. تعداد بسیار کمی از کشورها فرصت هایی را که هند امروز دارد انجام می دهد. “ او اضافه کرد: “هند در انتظار همه شما است.”

رهبر هند از پاسخ دولت خود به بیماری همه گیر Covid-19 و اقدامات اقتصادی صورت گرفته قدردانی کرد “هوشمندانه” و “به خوبی هدفمند.”

“جای تعجب نیست که در هند ، ما در حال حاضر شاهد شکوفه های سبز در هنگام بهبود اقتصادی هستیم.” او گفت.

خبر مرتبط  مسکو و ریاض "بسیار نزدیک" به معامله نفتی - صندوق ثروت مستقل روسیه - اخبار تجاری RT

مودی همچنین خاطرنشان کرد: تلاشهای گسترده شرکتهای دارویی هند برای کمک به توسعه و تولید واکسن کروناویروس.
همچنین در rt.com
اقتصاد هند سال آینده شاهد ریکاوری شدید خواهد بود – S&Pبیشتر بخوانید: پنجمین ذخایر ارزی خارجی بزرگ در جهان در برابر شوک اقتصادی سکون قرار می دهد

تعداد عفونت ها در این کشور به شدت افزایش یافته است از زمانی که هند باعث کاهش قفل در سراسر کشور شد. در حال حاضر سومین کشور در معرض خطر این بیماری همه گیر ، با بیش از 771000 مورد است. با افزایش تعداد ، برخی از مناطق هند در نظر دارند دوباره محدودیت هایی را مطرح کنند.

خبر مرتبط  اقتصاددان برتر هشدار می دهد که بیماری همه گیر تهدید به شکست دلار و غرق شدن اقتصاد ایالات متحده در رکود اقتصادی دو برابر است - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید