نتایج NYSE در مورد حذف غول های مخابراتی چینی از لیست – RT Business News

در یک تغییر ناگهانی ، بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) گفت که دیگر سه شرکت بزرگ ارتباط از راه دور دولتی دولتی چین را که گفته می شود با ارتش چین در ارتباط هستند ، از لیست حذف نخواهد کرد.

در یک بیانیه، بزرگترین بورس اوراق بهادار جهان گفت که برنامه های خود را پس از آن کاهش داد “مشاوره بیشتر با مقامات نظارتی مربوطه در رابطه با دفتر کنترل دارایی های خارجی.”

این اعلامیه چهار روز پس از اعلام NYSE اعلام کرد سهام China Mobile ، China Telecom و China Unicom Hong Kong را که نزدیک به دو دهه در بازار ایالات متحده حضور داشتند ، حذف خواهد کرد.

خبر مرتبط  روسیه در عرض 1 هفته 4.5 میلیارد دلار به ذخایر ارزی خود اضافه می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
وال استریت پس از قرار گرفتن در لیست سیاه ترامپ ، سه تیتان مخابراتی چینی را لغو خواهد کردبورس ایالات متحده قصد داشت هر سه شرکت را از این هفته از لیست خارج کند تا مطابق با دستور اجرایی ایالات متحده منع سرمایه گذاری در شرکت های تحت مالکیت و کنترل ارتش چین باشد.

خبر مرتبط  آیا بیت کوین پس از آخرین تغییرات قیمت به یک چرخه رالی دیگر منتقل می شود؟ RT's Boom Bust پاسخ دارد - RT Business News

اوراق بهادار هر سه شرکت پس از آخرین اعلامیه در بازار سهام هنگ کنگ افزایش یافت. China Unicom 8.5 درصد افزایش یافت ، China Telecom هشت درصد رشد کرد ، در حالی که China Mobile هفت درصد جهش کرد.

این دستور به استناد ارائه دهنده شاخص و به امضای رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ در ماه نوامبر رسیده است. این سند سرمایه گذاران آمریکایی را از تأمین بودجه بیش از 30 شرکت چینی که تصور می کند منع کرده است “شرکت های نظامی کمونیست چین”.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  پنجمین ذخایر ارز خارجی در جهان ، مقابله با شوک اقتصادی ، هند را تضمین می کند - RT Business News