ناوگان عظیم 117 تانکر نفت خام فوق العاده ارزان به چین می آورد – RT Business News

در حالی که بقیه جهان به طور آزمایشی از خاموشی ها خارج می شوند ، چین از ارزانترین نفت خام در سال استفاده می کند تا با افزایش تقاضا در بزرگترین واردکننده نفت در جهان ، سهام خود را افزایش دهد.

در حال حاضر، در مجموع 117 حامل بسیار بزرگ نفت خام (VLCCs) – هر یک قادر به حمل و نقل 2 میلیون بشکه نفت – در حال سفر به چین برای تخلیه در بنادر خود بین اواسط ماه مه و در اواسط اوت. اگر این ابرخودروها محموله های نفت خام با اندازه استاندارد را منتقل کنند ، این بدان معنی است که چین طبق انتظارات حداقل 230 میلیون بشکه نفت در طی سه ماه آینده انتظار دارد. ناوگان در مسیر به چین می تواند بیشترین تعداد supertankers سفر به وارد کننده نفت برتر جهان در یک زمان، همیشه، فیرات Kayakiran اخبار بلومبرگ می گوید:.

خبر مرتبط  قرار است یکی دیگر از کشتی های ایرانی که لوازم مورد نیاز خود را در ونزوئلا اسکله می کند - RT Business News

احتمالاً بسیاری از محموله های نفت خام در ماه آوریل خریداری شده اند ، زمانی که قیمت ها پایین تر از قیمت فعلی بود و زمانی که معاملات آتی WTI Crude حتی برای یک روز وارد خاک های منفی می شود.
همچنین در rt.com
چین ضمن کاهش خرید از عربستان سعودی ، واردات نفت از روسیه را افزایش می دهدخبر مرتبط  رئیس شرکت رایانیر پس از 80٪ سقوط ترافیک هوایی ، قفل دولت را به عنوان "خرابی" منفجر کرد - RT Business News

ماه گذشته ، با توجه به قفل شدن coronavirus ، پالایشگاه های نفت چین قبلاً بود خرید فوق العاده ارزان محموله نقطه از آلاسکا ، کانادا و برزیل با بهره گیری از تخفیف های عمیقی که بسیاری از درجه های نفت خام با تقاضای غیرقانونی در جای دیگر به چین ارائه می شدند.

مرتبط: گلدمن ساکس: بازار نفت در خرداد ماه با کسری بودجه روبرو شد

تخمین زده می شد چین نیز داشته باشد دو برابر نرخ پر در موجودی استراتژیک و تجاری خود را در Q1 2020، با استفاده از قیمت های پایین نفت و تا حدودی حمایت از بازار نفت در میان توفنده تقاضا با منحرف واردات بیشتر به ذخیره سازی، به جای آشکار کاهش واردات نفت خام.

خبر مرتبط  بیکاری روسیه ممکن است بیش از TRIPLE باشد به دلیل تعطیل شدن تجارت در میان قرنطینه کورو ویروس - RT Business News

نفت خام چین واردات در ماه آوریل جهش یافت با توجه به داده های گمرک چینی که به نقل از رویترز آمده است ، با شروع تقاضا برای سوخت ها ، روزانه تقریباً به 9.84 میلیون بشکه در روز رسید و پالایشگاه های محلی شروع به تقویت فرآوری نفت خام کردند.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com